Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Nová prilba Alpina Valparola RC je ľahká a so zvlášť dobrou ventiláciou

Pri novej cyklistickej prilbe Valparola XC sa Alpina zamerala, okrem aerodynamiky, zvlášť na dobré odvetranie a samozrejme maximálnu ochranu
Biker


Je to umožnené Triple-Shell konštrukciou, ktorá spája veľké otvory do kompaktnej a elegantnej formy. 27 otvorov na prilbe Alpina Valparola XC zabezpečuje chladiace prúdenie vzduchu okolo hlavy a tak zachová výkon cyklistu aj pri vysokých teplotách, pri akejkoľvek rýchlosti. S hmotnosťou okolo 250 gramov sa prilba Alpina Valparola XC radí k tým ľahším prilbám na trhu.

Samozrejmosťou u Alpiny je integrovaná sieťka proti hmyzu v predných vetracích otvoroch. Presné nastavenie u prilby Alpina Valparola XC je zabezpečené pohodlným „Run System Ergo Pro“. Dve pogumované krídielka na zadnej strane hlavy bezpečne fixujú prilbu na hlave. Výhodou sú až tri ponúkané veľkosti prilby. Proti nepríjemnému zápachu od potu je vnútorné polstrovanie prilby Alpina Valparola XC vyrobené z antibakteriálneho matriálu.

Dop. MOC : 129,95 EUR

http://www.esloger.sk/prilby-okuliare-oblecenie/cy…

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu