Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová prilba Alpina Valparola RC je ľahká a so zvlášť dobrou ventiláciou

Pri novej cyklistickej prilbe Valparola XC sa Alpina zamerala, okrem aerodynamiky, zvlášť na dobré odvetranie a samozrejme maximálnu ochranu
Biker


Je to umožnené Triple-Shell konštrukciou, ktorá spája veľké otvory do kompaktnej a elegantnej formy. 27 otvorov na prilbe Alpina Valparola XC zabezpečuje chladiace prúdenie vzduchu okolo hlavy a tak zachová výkon cyklistu aj pri vysokých teplotách, pri akejkoľvek rýchlosti. S hmotnosťou okolo 250 gramov sa prilba Alpina Valparola XC radí k tým ľahším prilbám na trhu.

Samozrejmosťou u Alpiny je integrovaná sieťka proti hmyzu v predných vetracích otvoroch. Presné nastavenie u prilby Alpina Valparola XC je zabezpečené pohodlným „Run System Ergo Pro“. Dve pogumované krídielka na zadnej strane hlavy bezpečne fixujú prilbu na hlave. Výhodou sú až tri ponúkané veľkosti prilby. Proti nepríjemnému zápachu od potu je vnútorné polstrovanie prilby Alpina Valparola XC vyrobené z antibakteriálneho matriálu.

Dop. MOC : 129,95 EUR

http://www.esloger.sk/prilby-okuliare-oblecenie/cy…

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu