Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Pánská helma Bern Morrison a dámská helma Bern Prescott

Tyto prémiové helmy jsou určeny pro horskou cyklistiku.Tvarem se podobají klasickým bike helmám, jsou vybaveny pevným odepínacím kšiltem a 16ti ventilačními otvory, které umožňují vynikající cirkulaci vzduchu a odvětrání.
Biker
Pánská helma Bern Morrison a dámská helma Bern Prescott


Obvod helmy nastavíte pohodlně díky Boa systému, integrovanému do vložky helmy. Helmy jsou zhotoveny pomocí technologie Zip Mold – přímé vstřikování absorpční hmoty do polykarbonátové skořepiny helmy. Helmy vyráběné touto technologií jsou určeny pro sportovní aktivity jako je jízda na kole či inline bruslích, skateboarding, snowboarding a lyžování. Mají velmi nízkou hmotnost a úzký profil při vysoké míře ochrany hlavy. Vnitřní vložka je vyjímatelná a lze ji vyprat. Hmotnost helmy je 383 g a v dostání je ve třech barevných variantách v dámském a ve čtyřech v pánském provedení.

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu