Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pánská helma Bern Morrison a dámská helma Bern Prescott

Tyto prémiové helmy jsou určeny pro horskou cyklistiku.Tvarem se podobají klasickým bike helmám, jsou vybaveny pevným odepínacím kšiltem a 16ti ventilačními otvory, které umožňují vynikající cirkulaci vzduchu a odvětrání.
Biker
Pánská helma Bern Morrison a dámská helma Bern Prescott


Obvod helmy nastavíte pohodlně díky Boa systému, integrovanému do vložky helmy. Helmy jsou zhotoveny pomocí technologie Zip Mold – přímé vstřikování absorpční hmoty do polykarbonátové skořepiny helmy. Helmy vyráběné touto technologií jsou určeny pro sportovní aktivity jako je jízda na kole či inline bruslích, skateboarding, snowboarding a lyžování. Mají velmi nízkou hmotnost a úzký profil při vysoké míře ochrany hlavy. Vnitřní vložka je vyjímatelná a lze ji vyprat. Hmotnost helmy je 383 g a v dostání je ve třech barevných variantách v dámském a ve čtyřech v pánském provedení.

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu