Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Bikujete? Patríte do rizikovej skupiny!

Už vo veku od 25 rokov začína naše telo produkovať menej kolagénu, čo môže spôsobovať rozličné zdravotné problémy. Najviac ohrozené sú skupiny ľudí so sedavým životným štýlom a, naopak, športovci.
Biker
Bikujete? Patríte do rizikovej skupiny!

Kolagén sa v našom organizme vyskytuje prirodzene, avšak v prípade pravidelnej fyzickej aktivity, ktorá pohybové ústrojenstvo namáha, je vhodné siahnuť aj po výživových doplnkoch a zásobovať telo kolagénom cielene.
Jedným z najdostupnejších výživových doplnkov je novinka na trhu, MaxiVita® Exclusive Kolagen Forte+, ktorý za rozumnú cenu kúpite v takmer všetkých obchodných reťazcoch (Tesco, Kaufland, DM,101 drogérie, TETA, Fresh ap.). Kapsuly obsahujú kolagén typu I, kolagén typu II, extrakt z rastliny Boswellia serrata a vitamín C. Doplnok je vhodné užívať denne po dobu minimálne dvoch mesiacov.
Kolagénu typu II. je v MaxiVita® Exclusive Kolagen Forte+ zastúpený v natívnej forme, ktorá je ľudskému organizmu prirodzená, zabezpečuje pevnosť a odolnosť chrupaviek, ktoré v činnosti kĺbov plnia veľmi dôležitú úlohu – tlmia nárazy a otrasy a dodávajú kĺbom pružnosť. Extrakt z rastliny Boswellia serrata pomáha udržiavať kĺby v dobrom stave a vitamín C je pre prirodzenú tvorbu kolagénu nepostrádateľný. Rovnako tak je nepostrádateľný pre štruktúru chrupaviek, kože, kostí, ďasien, zubov a krvných ciev.
Prípravok, ako aj ďalšie prípravky športovej výživy, si môžete kúpiť aj online na www.nasevitaminy.sk.

Aktuality

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Zavrieť reklamu