Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Chrániče Trail Skins od Dainese

Mnoho jazdcov jazdí svoje obľúbené traily bez chráničov z jediného dôvodu - obmedzujú ich v pohybe, komforte, alebo im jednoducho zavadzajú pri výšľapoch. Ich skladanie a opätovné obliekanie berie tak čas ako aj pôžitok z plynulej jazdy.
Biker

Všimol si to aj popredný svetový výrobca v oblasti chráničov – Dainese a úloha bola jasná: navrhnúť chrániče pre všetkých tých, ktorý ich nosenie nemajú v láske.
Vďaka materiálom, ktoré firma používa v chráničoch už roky, bolo riešenie slovnej úlohy na dosah ruky.
Výsledkom je séria produktov s označením „Trail“. Konštrukcia chráničov s materiálu Crash Absorb je mimoriadne tenká, na splnenie noriem pre získanie certifikátu jej stačí hrúbka 6 milimetrov, čím sa chrániče kolien Trail Skins stali najtenšími certifikovanými chráničmi na trhu. Výhodou nie je len nízka váha, ale aj perforácia chrániča, ktorá zabezpečuje ventiláciu vzduchu okolo kolena pri výšľapoch. Svetlo sveta tak uzreli chrániče kolien aj lakťov, ktoré si pri ceste hore nemusia jazdci skladať a pri ceste nadol ochránia kĺby lepšie ako mnohé iné oveľa hrubšie.
cena: 69,90 eur
www.dainese.sk

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu