Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Chrániče Trail Skins od Dainese

Mnoho jazdcov jazdí svoje obľúbené traily bez chráničov z jediného dôvodu - obmedzujú ich v pohybe, komforte, alebo im jednoducho zavadzajú pri výšľapoch. Ich skladanie a opätovné obliekanie berie tak čas ako aj pôžitok z plynulej jazdy.
Biker

Všimol si to aj popredný svetový výrobca v oblasti chráničov – Dainese a úloha bola jasná: navrhnúť chrániče pre všetkých tých, ktorý ich nosenie nemajú v láske.
Vďaka materiálom, ktoré firma používa v chráničoch už roky, bolo riešenie slovnej úlohy na dosah ruky.
Výsledkom je séria produktov s označením „Trail“. Konštrukcia chráničov s materiálu Crash Absorb je mimoriadne tenká, na splnenie noriem pre získanie certifikátu jej stačí hrúbka 6 milimetrov, čím sa chrániče kolien Trail Skins stali najtenšími certifikovanými chráničmi na trhu. Výhodou nie je len nízka váha, ale aj perforácia chrániča, ktorá zabezpečuje ventiláciu vzduchu okolo kolena pri výšľapoch. Svetlo sveta tak uzreli chrániče kolien aj lakťov, ktoré si pri ceste hore nemusia jazdci skladať a pri ceste nadol ochránia kĺby lepšie ako mnohé iné oveľa hrubšie.
cena: 69,90 eur
www.dainese.sk

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu