Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Musíte vidieť: Českí cyklisti natočili vtipný rapový súboj – horský vs. cestný cyklista

Toto video je také biedne, až je to skvelé.
Biker

Traja českí cyklisti Damjan Siriški, Ondra Šenk a Tomáš Březina spravili paródiu na cyklistikcké stereotypy v prevedení rapového súboja.

Aj keď video má v názve „BIKER VS. SILNIČÁŘ“, v súboji sú zástupcovia troch disciplín – cesta, MTB a gravel.

„MTB biker vs. cestný cyklista sa stretávajú v rapovom battli, z ktorého môže vzísť iba jeden víťaz! Tieto dva typy cyklistov sú od pradávna rivali na život a na smrť a v tomto videu konečne dôjde k finálnemu zúčtovaniu! Dokonca aj gravel biker sa pokúsil zamiešať kartami!,“ píše sa v popise českého videa.

Ťažko povedať, či biedne video efekty pridávajú na autenticite a dotvárajú celý dojem z videa, ale nás video z dielne BIKE O’Clock každopádne pobavilo.

Je úplne jasné, že Česi sa inšpirovali známym videom Rap Battle: Mountain Biker vs. Road Biker z produkcie IFHT Films z roku 2014.

Rap Battle: Mountain Biker vs. Road Biker z produkcie IFHT Films:

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu