Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Čím hasia smäd bikeri

Ženieme sa po prašných rozhorúčených cestách a tešíme sa na zadosťučinenie. Ako zlezieme z biku , svoj smäd zalejeme dobre vychladeným radlerom. Naučil nás to pán Kugler z nemeckého Bavorska takmer pred 100 rokmi.
Biker
Čím hasia smäd bikeri


V jednu teplú sobotu roku 1922 ako už pravidelne vítal vo svojej pivárni vysmädnutých cyklistov. Pribicyklovalo ich k nemu však akosi priveľa a on nemal dosť piva. Dostal spásonosnú myšlienku. S jeho zvyškom zmiešal citrónovú limonádu. Vďaka nemu si doteraz vychutnávame tento tekutý poklad bikerov. Na Slovensku sa teší obľube najmä vďaka značke Zlatý Bažant, ktorá s ním prišla na trh ako prvá v roku 2011. Do súčasnej rodiny hurbanovských radlerov úplne bez alkoholu nedávno pribudol ďalší zástupca s domácky originálnou príchuťou Zlatý Bažant Radler 0,0% Levanduľa-Čierna ríbezľa. Doprajte si z neho pár dúškov pri zastávke v bufete alebo po bajkovačke počítajúc zdolané míľniky. Ide tak ako pri citrónovej a citrónov-bazovo-mätovej príchuti o nápoj pripravený z nealkoholického piva a zo 100% prírodnej šťavy bez konzervantov a umelých farbív. Novinku vychutnáte s myšlienkou na letné prázdniny u starých rodičov. Ak ste práve váš bike neopreli o ríbezľový krík alebo neprebrázdili levanduľové pole, vychutnajte si ich harmonickú atmosféru, opojnú vôňu a osviežujúcu chuť z 0,5l orosenej plechovky. Sme si istí, že by ňou nepohrdol ani otec radlerov, pán Kugler.
Viac informácií nájdete na www.zlatybazant.sk/radler00

Aktuality

10:36 Tadej Pogačar vyhral Giro d’Italia najväčším rozdielom od roku 1965.

Za posledných 59 rokov nedokázal vyhrať Giro d’Italia nikto takým suverénnym spôsobom ako Tadej Pogačar v roku 2024.

09:48 Birell BikeFest 2024: Ako sa dostať na BikeFest autom, špeciálne BikeFest taxi & harmonogram kyvadlovej dopravy.

Chystáte sa do Kálnice na Birell BikeFest 2024? Takto sa tam dostanete!

09:34 Viktória Chladoňová dosiahla obrovský úspech a vyhrala preteky Svetového pohára XCO v Novom Měste na Moravě.

Len 17-ročná Slovenka prišla do cieľa s 52-sekundovým náskokom pred Kanaďankou Rafaelle Carrier a tretia skončila slovinská pretekárka Tereza Serkezi.

Včera 10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

25.05.2024 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

Zavrieť reklamu