Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Rukavice Roeckl Maldon – extrémne tlmenie nárazov, maximálne odvetranie

Vďaka dobre premyslenému dizajnu rukavice Roeckl Maldon dokazujú, že celoprstové cyklorukavice sú vhodné aj v lete. Aj vrchná strana aj dlaň rukavíc Maldon sú obzvlášť priedyšné. Na vrchnej časti je použitý materiál Solar Tan Thru®, vysoko priedyšný materiál, cez ktorý sa ruky rovnomerne opália.
Biker
Rukavice Roeckl Maldon – extrémne tlmenie nárazov, maximálne odvetranie


Dlaň z DURASENSE – mäkkého a tenkého, ale odolného semišu – zabezpečuje odvetranie dlane v oblasti najväčšieho potenia. To je možné vďaka použitiu tlmiaceho materiálu Poron XRD®, ktorý absorbuje až 90% energie z nárazov, napriek malej hrúbke.
Rukavice Roeckl Maldon preto poskytnú extrémne tlmenie nárazov a zároveň zostávajú priedyšné. Silikonizovaná vrstva na prstoch pre ideálnu priľnavosť na riadítkach a citlivé ovládanie bŕzd a radenia. Technológie ERGONOMIC CUT a COMFORT INNOVATION pre výborný tvar a veľmi pohodlné nosenie. Froté podšívka v dlani a reflexné doplnky dopĺňajú kvality rukavíc Roeckl Maldon, ktoré určite oceníte.
Rukavice Roeckl Maldon sú TOUCHSCREEN kompatibilné, čo znamená, že nimi môžete ovládať smartphone, bez toho aby ste museli dať dole rukavice.

MOC : 54,99 EUR
http://www.esloger.sk/prilby-okuliare-oblecenie/ru…

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu