Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Bundy

Test: Specialized Deflect H2O Mountain

Hodnotenie: 4.5/5
200
Biker
Test: Specialized Deflect H2O Mountain

Materiál aj sieťovinová podšívka pripomínajú šušťákovú bundu a to je aj jeden z dôvodov, prečo je táto bunda taká pohodlná. Oproti klasickému plne vodoodolnému „plechu“ je poddajnejšia, dá sa bez problémov zbaliť na dno ruksaku a perfektne dýcha.

Materiál je pritom Gore Windstopper Active Shell – nie je plne vodoodolný, no ani pri niekoľkohodinových jazdách v miernom daždi neprepustil aj vďaka podlepeným švom ani kvapku.

Bunda je príjemná aj na kožu, aj do teplejšieho počasia. Nájdete tu jedno vrecko na hrudi, dve na bokoch a dokonca aj tri vnútorné vzadu prístupné cez zipsovací otvor na chrbte.

Utiahnuteľná kapucňa s malým vystuženým šiltom sa dá strčiť pod helmu a pekným detailom je aj zips, ktorý sa pod bradou uhne do strany, aby nešúchal. Jednou rukou sa však zapína o niečo ťažšie.

Okrem červenej je v ponuke aj čierna a modrá farba a hoci bunda nie je ani zďaleka lacná, je veľmi všestranná a bez problémov ju môžete použiť aj mimo biku.

Vaše komentáre

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu