Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Novinky

CTM predstavuje BMX model POP 2022 v novom videu ERRYWHERE

Martin Sarvaš

BMX model POP v jeho úplnej prvotine predstavilo CTM iba minulý rok. Pri tvorbe spolupracovali s víťazom Slovenského freestyle BMX pohára v kategóriách dirt a park, Adriánom Mikom. Dostávate teda BMX, ktorá má súčasnú geometriu a je pripravená na to najtvrdšie zaobchádzanie. POP chceli priblížiť každému, takže ak vás tlačí budget, môžeš siahnuť po žltej variante s HI-TEN oceľovým rámom. Pre tých náročnejších je tu CrMo verzia.

Aďo Miko prednedávnom tiež zložil tú svoju a bol čas niečo natočiť. Zvrtli sme teda edit s názvom „ERRYWHERE“. Z prvej sa asi budeš pýtať, prečo zrovna tento názov. Dôvod je prozaický, pretože POP je všade doma. Street, dirt, park… Aj preto sme natáčali na troch rozličných miestach. Koniec koncov ako vidíš aj vo videu. Aďo má na tej svojej samozrejme nahodené niektoré svoje komponenty, no aspoň pre predstavu posúvame, ako bude vyzerať CrMo varianta tohto modelu.

Fotogalériu zo zákulisia natáčania nájdete tu:  https://www.ctm.sk/life/errywhere-video-bts/

Detaily CTM POP 2022

Aktuality

14:15 Kamión zrazil a zabil trojnásobného víťaza Valónskeho šípu Davide Rebellina.

Polícia vyšetruje tragédiu a pátra po vodičovi kamiónu, ktorý z miesta činu ušiel. Taliansky bývalý profesionálny cyklista mal 51 rokov. Tragická nehoda sa stala neďaleko mesta Vicenza v benátskom regióne.

13:51 6 kľúčových zmien v technických predpisoch UCI pre cestné bicykle v roku 2023.

UCI zakazuje extrémne úzke riadidlá, povolila dlhšie predstavce a stanovila nové dĺžkové obmedzenia pre časovky a dokonca aj pre helmy.

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Zavrieť reklamu