Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Novinky

Juraj Sagan končí v Bore, ale do TotalEnergies s bratom Petrom nejde

V akom tíme skončí štvornásobný majster Slovenska ešte nie je isté.
Martin Sarvaš

BettiniPhoto©2020

Jurajovi Saganovi končí tento rok zmluva v tíme Bora-Hansgrohe, rovnako ako aj jeho bratovi Petrovi či Erikovi Baškovi a ďalším pretekárom.

Peter Sagan podpísal dvojročnú zmluvu s francúzskym tímom TotalEnergies. Podľa pôvodných informácií mal ísť do TotalEnergies aj Juraj Sagan a Erik Baška, avšak napokon pre nich nezostalo miesto. S Petrom Saganom pôjdu do TotalEnergies Poliak Maciej Bodnar a Talian Daniel Oss.

Juraj Sagan ide tento rok ešte na dvoje preteky – oboje s bratom Petrom. Najprv ich čakajú Majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike vo Flámsku a začiatkom októbra monument Paríž – Roubaix.

S Jurajom Saganom sme sa stretli počas uplynulého víkendu a potvrdil nám, že do TotalEnergies nepôjde. S manažérom majú teraz niekoľko možností a v najbližších týždňoch sa rozhodne, kam nasmeruje štvornásobný majster Slovenska.

„Tímu TotalEnergies trvalo dosť dlho, kým sa vyjadrí a hneď ako sa začalo Okolo Slovenska, som sa dozvedel, že už pre mňa nemajú miesto. Určite nie som sklamaný a uvidíme, ako to dopadne,“ povedal Juraj Sagan.

 

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu