Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Šortky

Test: Šortky Maloja FinkM

Hodnotenie: 3/5
116,90
Biker
Test: Šortky Maloja FinkM

Maloja má v ponuke množstvo unikátneho oblečenia, ktoré si bez problémov môžete nechať na sebe aj pri pivku po výjazde.

Také sú aj tieto tehlovočervené šortky s veľmi casual stylingom. Dvojsmerne strečová látka s vodoodpudivou povrchovou úpravou bez PFC je na pokožke príjemná a pritom vyzerá, že čo-to znesie.

Páčia sa nám sťahovanie elastického pásu na suché zipsy aj dlhé ušká na dvoch vreckách. Tie sú dokopy štyri – dve dostatočne hlboké bočné, jedno na stehne a jedno na zadku. To na zadku je na biku využiteľné horšie, zatiaľ čo ťažší náklad v tom na stehne sa môže pri pedálovaní hýbať.

Hlavným mínusom však je, že šortky sú mimoriadne krátke (vnútorný šev má pri veľkosti 32 len 23 cm).

Náš 189 cm vysoký testovací jazdec ich mal už s vystretými nohami povyše kolien a pri pedálovaní sa vytiahli do polovice stehien. Preto vám ich odporúčame, len ak ste nižšieho vzrastu.

www.levelsportkoncept.cz

Vaše komentáre

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu