Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Novinky

Colnago predstavilo špeciálnu limitovanú edíciu V3Rs Tour de France

Biker

Spoločnosť Colnago predstavuje prvý oficiálny bicykel v histórii Tour de France v spolupráci s organizátorom pretekov ASO (Amaury Sport Organisation). Je vyrobených len 108 kusov, presne ako počet doteraz uskutočnených Tour de France od roku 1903.

Farby bicykla sú čierno-žlté, odkazujú na dres vedúceho pretekára Tour a celkového víťaza na pódiu v Paríži. Na hlavovej trubke je logo Colnago s UCI farbami. Logo Colnago sa nachádza ešte na hornej rámovej trubke a na vidlici.

Pozrite si tiež

Obrysy v tvare Francúzska sú umiestnené v zadnej časti rámu. Ďalším jedinečným detailom je pravá žltá páka, žltý pruh na hornej rámovej trubke spolu s logom Tour de France a žlté pätky vidlice s logom TdF.

Rám V3Rs je ultraľahký a aerodynamický, vynikajúci na akýkoľvek typ terénu: po rovine, do kopca a na zmiešaných trasách. Rám v surovej verzii váži iba 790 gramov. Celková integrácia kabeláže, ktorá prechádza dovnútra rámu, dáva celému bicyklu esteticky bezchybný vzhľad.

Pozrite si tiež

Komponenty V3Rs TdF sú na rovnakej úrovni, počnúc oficiálnymi držiteľmi licencie Tour de France: Selle Italia s úpravou SLR Boost Carbon Superflow a pneumatikami Continental Grand Prix 5000.

Výbava je Campagnolo Super Record EPS Disc s 12 rýchlosťami, ktorú dokonale dopĺňajú kolesá Bora Ultra WTO DB s povrchovou úpravou C-LUX. Riadidlá sú Deda Elementi ALANERA DCR (s vnútorným vedením káblov Deda) z uhlíkových vlákien. Odporúčaná maloobchodná cena je 13 200 €.

Pozrite si tiež

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu