Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Olula, nová prilba pre amatérskych cyklistov

Olula je nová cestná prilba a model, ktorý si zachováva unikátny dizajn očakávaný od značky Catlike. Je určená pre amatérskych cyklistov, ktorí hľadajú vysoko kvalitný produkt, vyrobený v Španielsku, ktorý ich uspokojí pri jazde na ceste.
Biker
Olula, nová prilba pre amatérskych cyklistov

Nové výrobné postupy umožňujú konštrukciu prilby ako je Olula. Kombinácia všetkých najlepších Catlike technológií je tak vložená do unikátneho a štýlového cestného modelu.

Prvé vlastností, ktoré robia prilbu Olula výnimočnou je výmenný systém uchytenia popruhov. Tie môžu byť jednoducho vybraté z prilby. Vďaka tomu ich je možné ľahko vyprať, čo je veľmi užitočné, pretože popruhy za jazdy absorbujú veľa potu.

Možnosť vybratia popruhov, je okrem toho možná aj v prípade ich poškodenia. V prípade záujmu, je možné vymeniť staré popruhy za nové v inej farbe a prilba tak získa nový vzhľad.

Olula má na popruhoch pod ušami jazdca ich rozdeľovač a tak jediným nastavením, ktoré potrebujete urobiť, je nastavenie popruhov pod bradou. Pomocou tohto systému získate presné, rýchle a jednoduché nastavenie popruhov. Častým problémom, s ktorým sa stretáva mnoho cyklistov, je preniknutie hmyzu za jazdy do vetracích otvorov prilby. Z tohto dôvodu má Olula v predných otvoroch ochrannú sieťku, ktorá zabraňuje vniknutiu hmyzu a drobných nečistôt k jazdcovej hlave.

Prispôsobenie hlave jazdca je na najvyššej možnej úrovni vďaka použitiu upínacieho systému MPS Evo, s možnosťou nastavenia v štyroch smeroch a poskytuje maximálny komfort každému typu hlavy. Upínacie koliesko umožňuje milimetrové nastavenie, vďaka výmenným vypchávkam postranných krídiel možno nastaviť ergonómiu prilby. Vďaka dvom pozíciám držiaku upínacieho systému možno celé upínanie nastaviť aj výškovo. Nastavenie zadnej časti umožňuje užívateľovi regulovať stabilizáciu prilby tak, aby nedochádzalo k tlaku na krčné stavce. Olula je vybavená antibakteriálnymi vypchávkami z Thermo-texu, ktoré zabraňujú tvorbe a množeniu baktérií, plesní, roztočov a tým aj zápachu. Rýchlo absorbujú pot a sú 100% priedušné. Je ich možné prať na 30 ° C a rýchlo schnú.

Veľkosti:
SM 220g 54-56cm
MD 234g 57-59cm
LG 264g 60-62cm

MOC 129,95 Euro
www.cyklosvec.cz

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu