Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Olula, nová prilba pre amatérskych cyklistov

Olula je nová cestná prilba a model, ktorý si zachováva unikátny dizajn očakávaný od značky Catlike. Je určená pre amatérskych cyklistov, ktorí hľadajú vysoko kvalitný produkt, vyrobený v Španielsku, ktorý ich uspokojí pri jazde na ceste.
Biker
Olula, nová prilba pre amatérskych cyklistov

Nové výrobné postupy umožňujú konštrukciu prilby ako je Olula. Kombinácia všetkých najlepších Catlike technológií je tak vložená do unikátneho a štýlového cestného modelu.

Prvé vlastností, ktoré robia prilbu Olula výnimočnou je výmenný systém uchytenia popruhov. Tie môžu byť jednoducho vybraté z prilby. Vďaka tomu ich je možné ľahko vyprať, čo je veľmi užitočné, pretože popruhy za jazdy absorbujú veľa potu.

Možnosť vybratia popruhov, je okrem toho možná aj v prípade ich poškodenia. V prípade záujmu, je možné vymeniť staré popruhy za nové v inej farbe a prilba tak získa nový vzhľad.

Olula má na popruhoch pod ušami jazdca ich rozdeľovač a tak jediným nastavením, ktoré potrebujete urobiť, je nastavenie popruhov pod bradou. Pomocou tohto systému získate presné, rýchle a jednoduché nastavenie popruhov. Častým problémom, s ktorým sa stretáva mnoho cyklistov, je preniknutie hmyzu za jazdy do vetracích otvorov prilby. Z tohto dôvodu má Olula v predných otvoroch ochrannú sieťku, ktorá zabraňuje vniknutiu hmyzu a drobných nečistôt k jazdcovej hlave.

Prispôsobenie hlave jazdca je na najvyššej možnej úrovni vďaka použitiu upínacieho systému MPS Evo, s možnosťou nastavenia v štyroch smeroch a poskytuje maximálny komfort každému typu hlavy. Upínacie koliesko umožňuje milimetrové nastavenie, vďaka výmenným vypchávkam postranných krídiel možno nastaviť ergonómiu prilby. Vďaka dvom pozíciám držiaku upínacieho systému možno celé upínanie nastaviť aj výškovo. Nastavenie zadnej časti umožňuje užívateľovi regulovať stabilizáciu prilby tak, aby nedochádzalo k tlaku na krčné stavce. Olula je vybavená antibakteriálnymi vypchávkami z Thermo-texu, ktoré zabraňujú tvorbe a množeniu baktérií, plesní, roztočov a tým aj zápachu. Rýchlo absorbujú pot a sú 100% priedušné. Je ich možné prať na 30 ° C a rýchlo schnú.

Veľkosti:
SM 220g 54-56cm
MD 234g 57-59cm
LG 264g 60-62cm

MOC 129,95 Euro
www.cyklosvec.cz

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu