Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Tlačové správy

Ponuka práce: Cyklospital hľadá senior mechanika

Biker
Ponuka práce: Cyklospital hľadá senior mechanika

Kto chce robiť u nás?

Sme cykloservis novej generácie. Sme najmodernejší a najväčší v Bratislave – sídlime v Petržalke. Bicykle nepredávame. Sústredíme sa iba na kvalitný servis. Otvárame voľné pozície Senior mechanik a Manager servisu. Termín nástupu: ihneď, resp. podľa dohody.

Senior mechanik – požiadavky:

• Špecialista na cestné bicykle
• Špecialista na MTB
• Špecialista na e-bike: Bosch, Shimano, Yamaha, Brose
• Znalosť servisu tlmičov a vidlíc vítaná
• Zmysel pre systém a poriadok
Manager servisu – požiadavky:
• Prax v cyklo servise alebo cyklo predajni min. 2 roky
• Proklientská komunikácia a nastavenie
• Plánovacie a organizačné schopnosti, samostatnosť
• Zmysel pre systém a poriadok

Mzdové podmienky:

Pracujeme s najlepším servisným softvérom, využívame najmodernejšie technológie a máme dobre zásobený sklad – výsledkom čoho je vysoká efektivita a produktivita práce. Tým pádom si u nás zarobíte viac ako inde. Garantujeme.

Ostatné výhody:

Možnosť servisovať bicykle aj priamo u klienta v profi servisnom vozidle, možnosť zúčastňovať sa na rôznych eventoch a bike festivaloch a kvalitných presso káv môžeš u nás vypiť koľko chceš. V Cyklospitali sa nehráme na primára, doktora, sestričky a upratovačky, ale všetci makáme ako team a sme na rovnakej úrovni.

Ak Vás táto ponuka zaujala uvidíme sa u nás na osobnom rozhovore. Napíšte nám pár slov na info@cyklospital.sk a dohodneme si stretnutie.
Ak sa chcete niečo opýtať vojate na 0907 888 555.

Vaše komentáre

Aktuality

10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

Včera 12:15 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Včera 11:06 Fotogaléria: Najlepšie zábery z úvodného kola Svetového pohára v XCO v brazílskej Mairiporã.

Úvodné kolo v Brazílii bolo ohromne napínavé a plné zvratov. Najrýchlejšími jazdcami sa napokon stali Švédka Jenny Rissveds a Američan Chritopher Blevins.

Včera 10:51 Jenny Rissveds a Chritopher Blevins ovládli v napínavých pretekoch prvé kolo svetového pohára XCO v brazílskej Mairiporã.

Svetový pohár v horskej cyklistike odštartoval svojou prvou zastávkou v brazílskej Mairiporã. Elitní jazdci zvádzali súboje do úplného konca pretekov a o víťazoch sa rozhodovalo až v poslednom kole.

14.04.2024 Tom Pidcock bol v záverečnom šprinte štvorčlennej skupiny Amstel Gold Race najrýchlejší, Van der Poel mimo boja o víťazstvo.

Na druhom mieste v pretekoch skončil švajčiarsky jazdec Marc Hirschi, ktorý bol počas celých pretekov naozaj aktívny, avšak v šprinte na Pidcocka nestačil. Na treťom mieste v pretekoch skončil Tiesj Benoot.

Zavrieť reklamu