Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

AKO SPOJIŤ VÁŠEŇ S PRÁCOU? MY V KELLYSE TO VIEME

Existuje skupina ľudí, ktorá má toho veľa spoločného. Nadchne sa pre rovnaké veci a krásu vidí v podobných detailoch. Poznáte tých ľudí. Ľudí, čo sú rovnakí ako my.
Biker

Každý z nás v Kellyse je iný. Individuality, s rozdielnymi názormi a prístupmi, no všetkých nás spája spoločná misia.. Zdieľať to, v čom sme najlepší a v čo veríme, s ostatnými a s celým svetom.

Rozmýšľal si niekedy, aké je to pracovať na vývoji najmodernejších bicyklov a bikového príslušenstva? Aké je to mať možnosť a voľnú ruku spraviť produkt taký ako by si ho ty chcel? Spraviť ho lepším ako ho majú najlepší?
Táto bikerská idyla môže byť aj tvojou realitou. Pozri sa, ako začína pracovný deň niektorých z nás:


Čím viac rastieme, tým viac produktov vyvíjame a tým viac kreatívnych a oduševnených bikerov potrebujeme, Možno si to práve ty? Práve teraz hľadáme kolegov na produktové oddelenie cyklodoplnkov a oblečenia: produktového manažéra (Product Manager) a manažéra oddelenia (Department Manager).

Obe pozície ti dajú možnosť uplatniť srdce bikera pri práci s bicyklovým príslušenstvom či oblečením, ktoré ešte viac zlepšujú zážitok z jazdy. Uplatniť tvoje nápady a predstavy do skutočného produktu. Do produktu, ktorý je najlepší. Najlepší podľa teba, tvojich kamošov aj ostatných bikerov.

Svoju kreativitu nasýtiš spoluprácou s grafickými a produktovými dizajnérmi či odborníkmi z marketingu. Budeš môcť koordinovať vlastné projekty a prezentovať ich v médiách. Staneš sa tvárou a hovorcom svojej vlastnej práce a úspechov. Budeš určovať trendy v dizajne a učiť sa od najlepších profesionálov v obore. Staneš sa tiež prirodzeným testerom produktov, keď sa vyberieš na bicykel s kolegami, alebo ich dáš testovať expertom – riderom z Kellys Factory Team-u.
V rámci výrobného procesu navštíviš Áziu a iné svetadiely, aby si vybral najlepšieho dodávateľa na tebou vymyslený produkt, či videl výrobné závody na celom svete. Budeš môcť dohadovať spoluprácu s business partnermi a spoznávať rozmanitosť kultúr, či navštíviť najvyznanejšie výstavy sveta. Oddelenie produktov je práve to miesto, kde môžeš tvoriť a ovplyvňovať bicyklový svet a zároveň sledovať radosť, ktoré tvoje produkty prinášajú ľuďom. Nie je väčšej satisfakcie.

Ak čítaš tento text a búcha ti srdce, prihlás sa. S veľkou pravdepodobnosťou si to práve ty, koho v Kellyse hľadáme.

Vyber si svoju vlastnú trasu:
– Produktový manažér (Product Manager) http://www.profesia.sk/praca/kellys-bicycles/O2681500
– Manažér oddelenia (Department Manager) http://www.profesia.sk/praca/kellys-bicycles/O2677313

Aktuality

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Včera 10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

23.06.2024 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu