Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

AKO SPOJIŤ VÁŠEŇ S PRÁCOU? MY V KELLYSE TO VIEME

Existuje skupina ľudí, ktorá má toho veľa spoločného. Nadchne sa pre rovnaké veci a krásu vidí v podobných detailoch. Poznáte tých ľudí. Ľudí, čo sú rovnakí ako my.
Biker

Každý z nás v Kellyse je iný. Individuality, s rozdielnymi názormi a prístupmi, no všetkých nás spája spoločná misia.. Zdieľať to, v čom sme najlepší a v čo veríme, s ostatnými a s celým svetom.

Rozmýšľal si niekedy, aké je to pracovať na vývoji najmodernejších bicyklov a bikového príslušenstva? Aké je to mať možnosť a voľnú ruku spraviť produkt taký ako by si ho ty chcel? Spraviť ho lepším ako ho majú najlepší?
Táto bikerská idyla môže byť aj tvojou realitou. Pozri sa, ako začína pracovný deň niektorých z nás:


Čím viac rastieme, tým viac produktov vyvíjame a tým viac kreatívnych a oduševnených bikerov potrebujeme, Možno si to práve ty? Práve teraz hľadáme kolegov na produktové oddelenie cyklodoplnkov a oblečenia: produktového manažéra (Product Manager) a manažéra oddelenia (Department Manager).

Obe pozície ti dajú možnosť uplatniť srdce bikera pri práci s bicyklovým príslušenstvom či oblečením, ktoré ešte viac zlepšujú zážitok z jazdy. Uplatniť tvoje nápady a predstavy do skutočného produktu. Do produktu, ktorý je najlepší. Najlepší podľa teba, tvojich kamošov aj ostatných bikerov.

Svoju kreativitu nasýtiš spoluprácou s grafickými a produktovými dizajnérmi či odborníkmi z marketingu. Budeš môcť koordinovať vlastné projekty a prezentovať ich v médiách. Staneš sa tvárou a hovorcom svojej vlastnej práce a úspechov. Budeš určovať trendy v dizajne a učiť sa od najlepších profesionálov v obore. Staneš sa tiež prirodzeným testerom produktov, keď sa vyberieš na bicykel s kolegami, alebo ich dáš testovať expertom – riderom z Kellys Factory Team-u.
V rámci výrobného procesu navštíviš Áziu a iné svetadiely, aby si vybral najlepšieho dodávateľa na tebou vymyslený produkt, či videl výrobné závody na celom svete. Budeš môcť dohadovať spoluprácu s business partnermi a spoznávať rozmanitosť kultúr, či navštíviť najvyznanejšie výstavy sveta. Oddelenie produktov je práve to miesto, kde môžeš tvoriť a ovplyvňovať bicyklový svet a zároveň sledovať radosť, ktoré tvoje produkty prinášajú ľuďom. Nie je väčšej satisfakcie.

Ak čítaš tento text a búcha ti srdce, prihlás sa. S veľkou pravdepodobnosťou si to práve ty, koho v Kellyse hľadáme.

Vyber si svoju vlastnú trasu:
– Produktový manažér (Product Manager) http://www.profesia.sk/praca/kellys-bicycles/O2681500
– Manažér oddelenia (Department Manager) http://www.profesia.sk/praca/kellys-bicycles/O2677313

Aktuality

12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Zavrieť reklamu