Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Pozrite si premiéru filmu The Old World – online iba tento víkend | Red Bull TV

15 športovcov, 8 disciplín, 7 krajín a 100% Európa. The Old World je prvý bike film zo Starého kontinentu, ktorý vypĺňa medzeru medzi horskou cyklistikou a BMX.
Martin Sarvaš

Trailer na film The Old World:

Film The Old World vás vezme na výlet po siedmich krajinách Európy s 15 jazdcami a naprieč 8 disciplínami cyklitiky. 96 dní natáčania je zostrihaných do viac ako hodiny akcie.

Red Bull ponúka premiéru filmu The Old World iba počas tohto víkendu – 5. a 6. decembra 2020.

Pozrite si premiéru online na Red Bull TV

Jazdci: Chris Akrigg (GB), Bienve Aguado Alba (ESP), Rachel Atherton (GB), Diego Caverzasi (ITA), Matthias Dandois (FRA), Dawid Godziek (POL), Szymon Godziek (POL), Bruno Hoffmann (GER), Emil Johansson (SWE), Simon Johansson (SWE), Moritz Nussbaumer (GER), Nico Scholze (GER), Martin Söderström (SWE), Vincent Tupin (FRA) and Nico Vink (BEL).

Aktuality

14:51 Juan Ayuso odstúpil z Tour de France počas 13. etapy, mal pozitívny test na COVID-19.

Jeden z hlavných vrchárskych domestikov Tadeja Pogačara mal pozitívny výsledok testu na COVID-19, ale dostal povolenie pokračovať. Počas hektickej trinástej etapy však nezvládol vysoké tempo pelotónu, ktorý sa snažil dobehnúť únik. (AS)

13:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 16 jazdcov. Najväčším menom je Primož Roglič, ktorý bol jedným z hlavných favoritov v boji o žltý dres a po siedmej etape z pretekov odstúpil aj jeden z najlepších šprintérov Mads Pedersen.

13:18 Primož Roglič končí na Tour de France pre zranenia, ktoré utrpel pri páde.

„Primož Roglič sa po včerajšej etape a dnes ráno podrobil starostlivému vyšetreniu nášho lekárskeho tímu. Bolo prijaté rozhodnutie, že dnes nenastúpi, aby sa sústredil na blížiace sa ciele,“ oznámil tím Red Bull-Bora-Hansgrohe.

10:59 „Musíme nájsť Maxa Verstappena cyklistiky. To je náš cieľ,“ hovorí o budúcnosti šéf tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Ralph Denk sa už v minulosti pokúsil podpísať zmluvu s Remcom Evenepoelom a chcel by s ním pracovať v budúcnosti. (Cyclingnews)

10:15 Marka Cavendisha aj Arnauda Démara relegovali za nebezpečný šprint v 12. etape Tour de France.

Rozhodcovia odsunuli Démara a Cavendisha z prvej päťky na koniec hlavnej skupiny. Druhé miesto Wouta van Aerta sa nezmenilo, ale na tretiu priečku sa namiesto Démara posunul Pascal Ackermann.

Zavrieť reklamu