Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Čelovka Fenix HL60R

Extrémny výkon a moderný spôsob napájania sa snúbi v odolnej čelovke Fenix HL60R
Biker
Čelovka Fenix HL60R

Žiarivý výkon 950 lúmenov, dosvit 116 metrov, výdrž až 100 hodín, rozumná veľkosť a možnosť nabíjania cez vstavaný micro-USB port priláka k novej čelovke Fenix HL60R pozornosť všetkých outdoorových a športových nadšencov, vrátane cyklistov. Vďaka svojmu výkonu a dosvitu poslúži ako hlavné aj doplnkové svetlo aj na tie najnáročnejšie cyklojazdy. Osadená je najmodernejšou špičkovou LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odtieňom svetla, ktorá zaisťuje vernejšie podanie farieb a kontrastov v prírode. Telo čelovky v sebe ukrýva li-ion akumulátor typu 18650 s kapacitou 2 600 mAh, ktorý je možné jednoducho nabíjať prostredníctvom vstavaného micro-USB portu (je možné dokúpiť USB adaptéry na nabíjanie z elektrické siete či v aute). Vďaka váhe len 167 g vrátane akumulátora neobmedzuje pri žiadnych pohybových aktivitách. Čelovka vďaka pevným popruhom sedí stabilne na hlave, môžete ju bez obáv používať aj za silného dažďa, pretože je podľa štandardu IPX8 vodotesná aj pri ponorení do dvojmetrovej hĺbky. Rovnako sa nemusíte obávať náhodného pádu, vďaka konštrukcii z leteckého duralu je čelovka nárazuvzdorná.

Čelovka HL60R je dostupná v internetovom obchode www.kronium.sk za 74,90 EUR (cena vrátane akumulátora a USB kábla).

Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu