Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Čelovka Fenix HL60R

Extrémny výkon a moderný spôsob napájania sa snúbi v odolnej čelovke Fenix HL60R
Biker
Čelovka Fenix HL60R

Žiarivý výkon 950 lúmenov, dosvit 116 metrov, výdrž až 100 hodín, rozumná veľkosť a možnosť nabíjania cez vstavaný micro-USB port priláka k novej čelovke Fenix HL60R pozornosť všetkých outdoorových a športových nadšencov, vrátane cyklistov. Vďaka svojmu výkonu a dosvitu poslúži ako hlavné aj doplnkové svetlo aj na tie najnáročnejšie cyklojazdy. Osadená je najmodernejšou špičkovou LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odtieňom svetla, ktorá zaisťuje vernejšie podanie farieb a kontrastov v prírode. Telo čelovky v sebe ukrýva li-ion akumulátor typu 18650 s kapacitou 2 600 mAh, ktorý je možné jednoducho nabíjať prostredníctvom vstavaného micro-USB portu (je možné dokúpiť USB adaptéry na nabíjanie z elektrické siete či v aute). Vďaka váhe len 167 g vrátane akumulátora neobmedzuje pri žiadnych pohybových aktivitách. Čelovka vďaka pevným popruhom sedí stabilne na hlave, môžete ju bez obáv používať aj za silného dažďa, pretože je podľa štandardu IPX8 vodotesná aj pri ponorení do dvojmetrovej hĺbky. Rovnako sa nemusíte obávať náhodného pádu, vďaka konštrukcii z leteckého duralu je čelovka nárazuvzdorná.

Čelovka HL60R je dostupná v internetovom obchode www.kronium.sk za 74,90 EUR (cena vrátane akumulátora a USB kábla).

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu