Biker.sk

6 PÍV Z REMESELNÉHO PIVOVARU K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Adam Rojček vyhral aj tretie kolo slovenského pohára v zjazde

Tretíkrát po sebe obsadil druhé miesto Rasťo Baránek.
Martin Sarvaš

View this post on Instagram

First place on 3rd round of @spdhi !🤩Today was a real fight, with two crashes in quali, hit my leg pretty hard and right calf got swollen immediately. Was thinking about quitting from the race, but somehow did a good run and took a win. Crazy day, but another awesome fight with @rastobaranek36 ,thanks for that!🙏🇸🇰Prvé miesto na treťom kole @spdhi !🤩 Dnes to bol fakt boj, po dvoch pádoch v kvalde som si narazil lýtko, ktoré hneď opuchlo a premýšľal som o tom, či to ma vôbec zmysel štartovať. Nejak sa mi podarilo dať dobrú jazdu a vyhrať, ale bola to zase mega naháňačka s @rastobaranek36 , ako každý víkend zo seba dostávame max a ťaháme sa navzájom, diky za to!🙏 P: @rus_simon @bansheeracingbrigade @bansheebikes @onealracing @newmencomponents @deitycomponents @schwalbetires @mrctrading @superalloyracing @ridefoxbike @magura_official @cyclotech_components @mudhugger2 #dhmtb #mtbdownhill #downhillmtb #mtbride #ridemtb #downhillbike #lovemtb #downhill24h #downhill #mtbtrail #mtb #mountainbiker #mtbgram #sendit #bikestable #loam #offtrack #downhillmountainbiking #goprolife #dh #mtblife #ridefox #onealmtb #bikelife

A post shared by Adam Rojček (@adam.rojcek) on

Adam Rojček z tímu Banshee Racing Brigade vyhral tretie kolo slovenského pohára v zjazde vo Vrátnej. Rojček vyhral zatiaľ všetky troje preteky SPDH v tejto sezóne.

„Dnes to bol fakt boj, po dvoch pádoch v kvalde som si narazil lýtko, ktoré hneď opuchlo a premýšľal som o tom, či to ma vôbec zmysel štartovať. Nejak sa mi podarilo dať dobrú jazdu a vyhrať, ale bola to zase mega naháňačka s Rasťom, ako každý víkend zo seba dostávame maximum a ťaháme sa navzájom,“ opísal Adam Rojček.

Podobnú šnúru ako Adam Rojček ťahá aj Rasťo Baránek z Kellys Factory Teamu, ktorý má zo všetkých troch kôl druhé miesto. Na treťom mieste skončil jeho český tímový kolega z Kellysu Antonín Král. Ženskú kategóriu vyhrala Vilma Gombalová z CTM Racing Teamu.

„Silverman opäť v akcií. Na jednu stranu má takýto výsledok štve, pretože nikto netrénuje na to, aby koncil druhý, no na druhej strane byť blízko Adamovho tempa ma naozaj teší a myslím, že takéto víkendy nás oboch hecujú a posúvajú ďalej, hlavne čo sa týka svetovej konkurencie. Dobrá jazda, slušný čas aj pocit z jazdenia. Snáď sa čoskoro usmeje šťastie aj na mňa a “cinkne” to tam. Dikes každému, kto dnes fandil a prišiel podporiť,“ napísal Rasťo Baránek na svojom instagrame.

Výsledky 3. kola SPDH

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu