Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Zažite akčné leto v Bratislave

Biker
Zažite akčné leto v Bratislave

Už ste počuli o Hangair? Táto multifunkčná športová hala je jediná svojho druhu na Slovensku a prináša najakčnejšie podmienky pre všetkých milovníkov adrenalínových športov.

Olympijské trampolíny pre všetky vekové kategórie, indoor aj outdoor skatepark, gymnastická plocha a pre tých odvážnejších aj 9 metrový kicker s dopadom do penového bazéna. Nezáleží na tom, na akej úrovni sú vaše schopnosti. Stačí, že máte šport v srdci a adrenalín v krvi.

Hangair ponúka skvelú príležitosť v podobe pravidelných kurzov pre začiatočníkov aj pokročilých. Vonkajší areál je ideálnym miestom na večerné grilovačky a opekačky, užijete si tu premietanie filmov ale aj koncerty v skate rampe!

Denné kempy pre deti

Denný kemp v Hangair je zameraný na aktívnu mládež, ktorá chce zažiť akčné leto. Či už sa potrebujú naučiť alebo zlepšiť techniku, zdokonaliť v trikoch – vyškolení inštruktori sú presne tí, ktorí spravia všetko pre to, aby boli deti spokojné a napredovali.

V Hangairi vyrastajú budúci profi bajkeri

Ponuka kempov je široká, na svoje si prídu mladí skejteri, kolobežkári, parkouristi, gymnasti, freestyleisti a samozrejme bajkeri. Pod vedením profi inštruktorov sa počas celého dňa budú učiť nové triky, zlepšovať techniku ale aj kondičku, a to všetko zábavnou formou.

Nebudú chýbať ani športové videá s obľúbenými ridermi, výjazdy do bikeparku či doobedie v areáli Wakelake na Zlatých Pieskoch, kde si vyskúšajú wakeboarding.

V Hangairi si malí bajkeri zatrénujú na olympijských trampolínach, gymnastickej ploche a na bajkoch si zaskáču do penového bazéna zo 6-metrového kickra. Dopad do mäkkého zaručuje bezpečný tréning rotácií a backflipov s pokojným svedomím a bez toho strachu z toho, že sa im niečo stane.

Všetky informácie o letných táboroch nájdete na www.hangair.sk/kempy

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 18:00 Elektrofyziologické vyšetrenie srdca Petra Sagana neukázalo žiadne abnormality.

Elektrofyziologické vyšetrenie srdca je špecializovaná procedúra, ktorá sa používa na diagnostiku a liečbu abnormálnych srdcových rytmov. V prípade Petra Sagana sa vykonala iba diagnostika.

Včera 14:39 Informácie o operácii srdca Petra Sagana nie sú pravdivé. Po arytmii mu dali senzor na monitorovanie tepu.

O údajnej operácii srdca  napísal taliansky denník La Gazzetta dello Sport. Priamo od Petra Sagana sme však zistili, že tieto informácie neboli pravdivé.

Včera 12:30 Peter Sagan mal na pretekoch arytmiu, srdcový tep mu budú monitorovať.

Najznámejší slovenský cyklista Peter Sagan mal po pretekoch v španielskej Chelve abnormálnu tachykardickú epizódu a jeho srdcová frekvencia presiahla 200 úderov za minútu.

Včera 11:22 Scott rozšíril rodinu ľahkých elektrobicyklov o nový Voltage eRide s hmotnosťou pod 18 kg.

Tento e-bike vychádza z platformy Genius, má integrovaný tlmič so zdvihom 155 mm, motor s krútiacim momentom 50 Nm a tri rôzne možnosti nastavenia odpruženia.

Včera 10:40 Video: Šialený zjazd a skvelý súboj Sagana, Nibaliho a Urána na pretekoch Okolo Ománu v roku 2014.

Zjazd v (teraz zakázanom) supertuck-u, bunny-hop cez ostrovček a víťazný šprint.

Zavrieť reklamu