Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Inzercia

Zažite akčné leto v Bratislave

Biker

Už ste počuli o Hangair? Táto multifunkčná športová hala je jediná svojho druhu na Slovensku a prináša najakčnejšie podmienky pre všetkých milovníkov adrenalínových športov.

Olympijské trampolíny pre všetky vekové kategórie, indoor aj outdoor skatepark, gymnastická plocha a pre tých odvážnejších aj 9 metrový kicker s dopadom do penového bazéna. Nezáleží na tom, na akej úrovni sú vaše schopnosti. Stačí, že máte šport v srdci a adrenalín v krvi.

Hangair ponúka skvelú príležitosť v podobe pravidelných kurzov pre začiatočníkov aj pokročilých. Vonkajší areál je ideálnym miestom na večerné grilovačky a opekačky, užijete si tu premietanie filmov ale aj koncerty v skate rampe!

Denné kempy pre deti

Denný kemp v Hangair je zameraný na aktívnu mládež, ktorá chce zažiť akčné leto. Či už sa potrebujú naučiť alebo zlepšiť techniku, zdokonaliť v trikoch – vyškolení inštruktori sú presne tí, ktorí spravia všetko pre to, aby boli deti spokojné a napredovali.

V Hangairi vyrastajú budúci profi bajkeri

Ponuka kempov je široká, na svoje si prídu mladí skejteri, kolobežkári, parkouristi, gymnasti, freestyleisti a samozrejme bajkeri. Pod vedením profi inštruktorov sa počas celého dňa budú učiť nové triky, zlepšovať techniku ale aj kondičku, a to všetko zábavnou formou.

Nebudú chýbať ani športové videá s obľúbenými ridermi, výjazdy do bikeparku či doobedie v areáli Wakelake na Zlatých Pieskoch, kde si vyskúšajú wakeboarding.

V Hangairi si malí bajkeri zatrénujú na olympijských trampolínach, gymnastickej ploche a na bajkoch si zaskáču do penového bazéna zo 6-metrového kickra. Dopad do mäkkého zaručuje bezpečný tréning rotácií a backflipov s pokojným svedomím a bez toho strachu z toho, že sa im niečo stane.

Všetky informácie o letných táboroch nájdete na www.hangair.sk/kempy

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu