Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

AIRBAG HERO 2

Po úspechu pilotného podujatia seriálu Airbag Hero nenechali organizátori na seba dlho čakať, a už o pár mesiacov potešili bike scénu jeho pokračovaním. Historické centrum Košíc sa opäť stalo svedkom neskutočných poletov bikerov zakončených mäkkým pristátím do obrovského airbagu.
Biker

V konkurencii niečo vyše päťdesiatich bikerov sa najviac darilo Romanovi Pichnarčíkovi a Kamilovi Lőrincovi, ktorí si domov odniesli prizemoney a titul Airbag Hero v kategórii elite, prvý menovaný v mtb, druhý v bmx. Medzi menej ostrieľanými jazdcami zahviezdil a titul Airbag Hero v kategórii rookie získal Patrik Demko na mtb a dvaciatkam kráľoval Daniel Sawa. Chalani zo seba vydali všetko a s vidinou bezpečného dopadu posielali do airbagu najrôznejšie kombinácie backflipov, frontflipov, tailwhipov a kadečoho možného aj nemožného ako na bežiacom páse, za čo si vyslúžili ovácie od stoviek prihliadajúcich divákov. Úžasný zážitok pre každého, super možnosť ako sa bezbolestne naučiť nové triky a vyjazdiť si slušné prizemoney, aj takto by sa dalo charakterizovať Airbag Hero, na ktorého ďalšom pokračovaní sa vidíme na jar.


Autor: Tomáš Platko

Aktuality

10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

Včera 17:29 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

24.05.2024 Biker magazín a Slowatch sa spojili a vytvorili unikátnu kolekciu oblečenia.

Nové oblečenie si môžete kúpiť v bratislavskom obchode Slowatch a bude dostupné aj na bicyklovom festivale Birell BikeFest v Kálnici.

24.05.2024 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

Zavrieť reklamu