Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Minulý rok vyjazdil na Vianoce hlavu Santa Clausa, tento rok hlavu vianočného soba

Sú všelijaké druhy umenia. Britský cyklista Anthony Hoyte je cyklo-umelcom v aplikácii Strava, kde kreslí jazdením všemožné úkazy.
Martin Sarvaš
Minulý rok vyjazdil na Vianoce hlavu Santa Clausa, tento rok hlavu vianočného soba

Britský cestný cyklista Anthony Hoyte sa dal minulý rok do vianočnej nálady a na počas svojej jazdy vybicykloval na mape v Birmimnghame Santa Clausa.

Jazdu nazval v aplikácii Strava tématicky „Ho Ho Ho“. Anthonymu trvalo vytvoriť na mape obrovského Santa Clausa 66 kilometrov, štyri a pol hodiny čistého času jazdy resp. necelých 6 hodín aj s pauzami, takže vidno, že Anthony si dal na svojom umeleckom diele skutočne záležať.

Anthony Hoyte a jeho 66-kilometrový Santa Claus.

Tento rok predviedol Anthony ešte väčšie umenie, keď počas dlhej 9-hodinovej jazdy nakreslil ako symbol Vianoc hlavu soba.

Kúpte ročné predplatné časopisov Biker a Cyklistika 2020
za výhodnú cenu, iba 18,90 eur!

V decembri roku 2017 vyjazdil na mape počas viac ako 10 hodín s prevýšením vyše 1000 m obrovského 142-km dlhého snehuliaka.

Snehuliak meria 142 km.

V júli tohto roka zasa vyjazdil Anthony mačku „Yorkie“ počas 32 km dlhej jazdy v Leedse.

Mačka „Yorkie“ Anthonyho Hoytea.

Okrem Santu, mačky a snehuliaka má Anthony u seba na Strave ešte jedno umelecké dielo – jazdu s názvom Tvárou v tvár.

Umelecké dielo Face to face

Takže ak by ste mali priveľmi voľného času a chceli by ste vytvoriť niečo kreatívne, tu máte skvelú inšpiráciu. Aj keď to nebude taký pekný Santa Claus, ako vytvoril Anthony, niekedy stačí skutčne málo…

Tu je ešte trochu inšpirácie pre vaše jazdy či behy a prajeme príjemnú zábavu pri plánovaní.

 

Vaše komentáre

Aktuality

10:48 Video: Julian Alaphilippe daroval Mircovi Maestrimu dres z víťaznej etapy na Giro d’Italia.

Alaphilippe vyhral dvanástu etapu po 130 km v úniku a 11-kilometrovom sóle, pričom veľkú časť trasy prešiel v úniku len vo dvojici s Talianom Mircom Maestrim, a práve vďaka nemu dokázal ušetriť dostatok síl na záverečný víťazný útok.

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Zavrieť reklamu