Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Riadidlá

Test: Riadidlá FUNN Full On

Hodnotenie: 4/5
55
Biker
Test: Riadidlá FUNN Full On

Prepracovaný model Full On by mal byť takou zlatou strednou cestou – ako cenou, tak použitím na všetko od trailbikov až po zjazďáky. Vyrobené sú z trikrát stenčovaného hliníka triedy 6061.

Rozmery aj uhly sú rovnaké ako v prípade topmodelu Kingpin, no stoja menej. Kúpiť sa dajú v dvoch naozaj postačujúcich šírkach 785 a 810 mm a troch rôznych zdvihnutiach (7, 15 a 30 mm). My sme testovali tie kratšie a najvyššie, ktoré vážia 337 g.

Priemery sú na výber oba a v konvenčnejších 31,8 mm v rukách nepôsobia ani príliš ohybne, ani príliš tuho. Pokiaľ ide o 8-stupňové prehnutie dozadu a  5,5-stupňové prehnutie nahor, záleží len na osobných preferenciách.

Také Renthaly vás napríklad postavia do trochu útočnejšej pozície, tieto zas v rukách pôsobia trochu defenzívnejšie.

www.flowcycles.cz

Vaše komentáre

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu