Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

DEMA oslavovala 25.výročie a predstavila kolekciu 2017

Pre značku DEMA sa stal rok 2016 výnimočným. Spoločnosť oslávila 25.výročie od založenia značky. S týmto výročím priniesla značka novinky, inovácie a technické zmeny, ktoré sú viditeľné na prvý pohľad.
Biker

Najvýznamnejšou a najvýraznejšou je zmena loga a logotypu DEMA. Moderné a športovo nasadené logo bude prezentované na bicykloch od sezóny 2017.

Vývoj inžinierov v DEMA sa výrazne zameral na kategóriu elektrobicyklov. Úspech a príjemné prekvapenie návštevníkov prezentácie zaznamenala ucelená rada elektrobicyklov. Významným prvkom elektrobickylov DEMA je motor, ktorý je možno označiť za jeden z najtichších vo svojej kategórii.

Ďalšou novinkou je zaradenie novej značky BeFly do svojho širokého portfólia. Táto značka bude prezentovať viacero modelov určených ako špeciály na pumptrack, dirty, či fourcross. Bicykle tejto kategórie sú obľúbené najmä u mladých ľudí, avšak popularita pumptrackov zmazáva všetky vekové hranice. Značka BeFly sa v roku 2016 dostala do povedomia predajom komponentov pre kategóriu BMX. Veľký potenciál pre bicykle prináša stále rastúce množstvo pumptrackových tratí a ich popularita na Slovensku a v Českej republike.

Všetci zúčastnení hostia mali možnosť účasti na vzdelávacích školeniach, ktoré spoločnosť ponúkla pre svojich zákazníkov. Novinky od značiek FSA, Vision, Garmin zaujali mnohých návštevníkov. Veľký záujem zaznamenala aj prezentácia detailov kolekcie elektrobicyklov DEMA.

DEMA myslela na svojej prezentácii na všetko a zákazníci strávili príjemné popoludnie plné spoločenského a vzdelávacieho programu.

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu