Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

DEMA oslavovala 25.výročie a predstavila kolekciu 2017

Pre značku DEMA sa stal rok 2016 výnimočným. Spoločnosť oslávila 25.výročie od založenia značky. S týmto výročím priniesla značka novinky, inovácie a technické zmeny, ktoré sú viditeľné na prvý pohľad.
Biker

Najvýznamnejšou a najvýraznejšou je zmena loga a logotypu DEMA. Moderné a športovo nasadené logo bude prezentované na bicykloch od sezóny 2017.

Vývoj inžinierov v DEMA sa výrazne zameral na kategóriu elektrobicyklov. Úspech a príjemné prekvapenie návštevníkov prezentácie zaznamenala ucelená rada elektrobicyklov. Významným prvkom elektrobickylov DEMA je motor, ktorý je možno označiť za jeden z najtichších vo svojej kategórii.

Ďalšou novinkou je zaradenie novej značky BeFly do svojho širokého portfólia. Táto značka bude prezentovať viacero modelov určených ako špeciály na pumptrack, dirty, či fourcross. Bicykle tejto kategórie sú obľúbené najmä u mladých ľudí, avšak popularita pumptrackov zmazáva všetky vekové hranice. Značka BeFly sa v roku 2016 dostala do povedomia predajom komponentov pre kategóriu BMX. Veľký potenciál pre bicykle prináša stále rastúce množstvo pumptrackových tratí a ich popularita na Slovensku a v Českej republike.

Všetci zúčastnení hostia mali možnosť účasti na vzdelávacích školeniach, ktoré spoločnosť ponúkla pre svojich zákazníkov. Novinky od značiek FSA, Vision, Garmin zaujali mnohých návštevníkov. Veľký záujem zaznamenala aj prezentácia detailov kolekcie elektrobicyklov DEMA.

DEMA myslela na svojej prezentácii na všetko a zákazníci strávili príjemné popoludnie plné spoločenského a vzdelávacieho programu.

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu