Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Novinky značky Stevens

Značka STEVENS z nemeckého Hamburgu je v našich končinách známa predovšetkým vďaka svojim cyklokrosovým špeciálom. Že je ponuka skutočne široká, sa môžte presvedčiť sami.
Biker
Novinky značky Stevens

Topmodel na karbónovom ráme SuperPrestige si môžete zvoliť s výbavou elektrickým radením Di2, alebo s mechanickou klasikou. Na výber je z dvoch farebných variácií a kotúčovej, alebo cantilever voľby brzdenia. Ďalším zástupcom s karbónovým rámom je Vapor – s hydraulickými brzdami a Ultegrou. Hliníkový topmodel Prestige je opäť vybavený hydraulickými brzdami a radou Shimano 105. Nižšie Alu verzie sa nazývajú podľa názvov miest, v ktorých sa konajú cyklokrosové preteky. Gavere s karbónovou vidlicou, mechanickými brzdami a Shimano 105, Namur s V-brake a 105ťkou a najnižší model Tabor na mechanických brzdách a Shimano Tiagra. Stevens myslel aj na detských pretekárov modelom Junior CX na Alu ráme a 24″ kolesách.
www.stevens-bikes.cz

Aktuality

10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

Včera 17:29 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

24.05.2024 Biker magazín a Slowatch sa spojili a vytvorili unikátnu kolekciu oblečenia.

Nové oblečenie si môžete kúpiť v bratislavskom obchode Slowatch a bude dostupné aj na bicyklovom festivale Birell BikeFest v Kálnici.

24.05.2024 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

Zavrieť reklamu