Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Dresy

Test: Dres O’Neal Stormrider

Hodnotenie: 3.5/5
60
Biker
Test: Dres O’Neal Stormrider

Tento dres má klasický MTB strih – hranatý a voľný, ktorý nijako neobmedzuje v pohybe jednoducho preto, lebo je v ňom veľa priestoru nazvyš. To, či sa vám takýto look páči, je na vás.

Materiál je dostatočne tenký aj na teplejšie dni a vďaka užšie strihnutým rukávom sa pri jazde na tele príliš neposúva. Vďaka kontrastnej farbe na predlaktiach takmer vyzerá, ako keby mal trojštvrťové rukávy, spod ktorých vykúka iný dres. Nejde však len o vzhľad.

Predlaktia sú z iného strečovejšieho materiálu, a tak sa dajú vyhrnúť bez toho, aby padali naspäť. Zvnútra nájdete aj veľkú handričku na okuliare. Je teda celkom prepracovaný, jazdí sa v ňom pohodlne.

Viac informácií na webe www.oneal.eu

Vaše komentáre

Aktuality

09:15 Tadej Pogačar vyhral náročnú horskú etapu a stal sa celkovým víťazom Okolo Švajčiarska.

Tadej Pogačar využil záverečnú etapu Okolo Švajčiarska ako generálku na Tour de France. Na horskej trase s prevýšením cez 4000 metrov si pripísal tretie etapové víťazstvo a suverénne spečatil celkový triumf.

Včera 22:11 Jenny Rissveds získala v Lenzerheide ďalšie víťazstvo vo Svetovom pohári v XCO.

Majsterka sveta sa dostala do vedenia už v prvom kole a od tej chvíle jazdila osamote až do cieľa.

Včera 21:46 Luca Martin po náročnom súboji získal prvé víťazstvo v sezóne Svetového pohára v XCO.

Francúzsky jazdec využil pád Adriena Boichisa v poslednom kole a po víťazstve sa dostal na čelo priebežného poradia seriálu.

Včera 21:15 Anna Newkirk je prvou Američankou po 23 rokoch s víťazstvom vo Svetovom pohári v zjazde.

Americká zjazdárka v Lenzerheide potvrdila formu z posledných týždňov a po treťom mieste z Leogangu pridala premiérové víťazstvo.

Včera 17:08 Finn Iles potvrdil životnú formu ďalším víťazstvom vo Svetovom pohári v zjazde.

Kanadský pretekár zvíťazil v druhom kole po sebe a dostal sa na čelko priebežného hodnotenia celého seriálu.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu