Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Klasika, ktorá nikdy nesklame

Jedna zo zásad zdravého športovania je správna starostlivosť o svaly, čím zvyšujete svoju kondíciu a pripravenosť na kvalitný výkon. Tradičná značka Alpa je na trhu už viac než celú storočnicu a svojimi masážnymi produktmi si získava stále nových priaznivcov. Stará sa nielen o vaše svaly, ale podporuje celkovú vitalitu organizmu.
Biker

Univerzálny krém Alpa pre športovú masáž 250 g

Tento krém má vo svojom základe vysoký obsah minerálneho oleja, ktorý zaručuje možnosť dlhodobej športovej a liečebnej masáže bez nepríjemného pocitu trenia. Po výkone poskytuje prekrveným svalom okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia. Pomáha udržať telesnú i duševnú kondíciu športovcov.

Konopný balzam Alpa na bolestivé kĺby 150 g
Balzam s konopným olejom je vysoko účinný pri masážach bolestivých miest svalov a kĺbov, kde hrozí začínajúci zápalový proces. Obsahuje 5% vysoko kvalitného konopného oleja lisovaného za studena. Mierni bolesti chrbta, ramien, bedrových kĺbov a opuchnutých končatín. Balzam sa odporúča aj pre masáže ľudí s chronickým ochorením kĺbov ako reuma, artróza či artritída. Prírodný mentol obsiahnutý v balzame prináša príjemný chladivý pocit a extrakt z ďumbiera prispieva k prekrveniu pokožky. Má výrazné regeneračné účinky a je vynikajúcim pomocníkom pri športových a iných fyzicky náročných aktivitách.
Tieto a ostatné masážne produkty Alpa s výťažkami rôznych bylín určených pre športovú i liečebnú masáž zakúpite v 101 Drogerie, Tesco, Teta a Metro.
www.alpa.sk

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu