Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Klasika, ktorá nikdy nesklame

Jedna zo zásad zdravého športovania je správna starostlivosť o svaly, čím zvyšujete svoju kondíciu a pripravenosť na kvalitný výkon. Tradičná značka Alpa je na trhu už viac než celú storočnicu a svojimi masážnymi produktmi si získava stále nových priaznivcov. Stará sa nielen o vaše svaly, ale podporuje celkovú vitalitu organizmu.
Biker

Univerzálny krém Alpa pre športovú masáž 250 g

Tento krém má vo svojom základe vysoký obsah minerálneho oleja, ktorý zaručuje možnosť dlhodobej športovej a liečebnej masáže bez nepríjemného pocitu trenia. Po výkone poskytuje prekrveným svalom okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia. Pomáha udržať telesnú i duševnú kondíciu športovcov.

Konopný balzam Alpa na bolestivé kĺby 150 g
Balzam s konopným olejom je vysoko účinný pri masážach bolestivých miest svalov a kĺbov, kde hrozí začínajúci zápalový proces. Obsahuje 5% vysoko kvalitného konopného oleja lisovaného za studena. Mierni bolesti chrbta, ramien, bedrových kĺbov a opuchnutých končatín. Balzam sa odporúča aj pre masáže ľudí s chronickým ochorením kĺbov ako reuma, artróza či artritída. Prírodný mentol obsiahnutý v balzame prináša príjemný chladivý pocit a extrakt z ďumbiera prispieva k prekrveniu pokožky. Má výrazné regeneračné účinky a je vynikajúcim pomocníkom pri športových a iných fyzicky náročných aktivitách.
Tieto a ostatné masážne produkty Alpa s výťažkami rôznych bylín určených pre športovú i liečebnú masáž zakúpite v 101 Drogerie, Tesco, Teta a Metro.
www.alpa.sk

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu