Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Tlačové správy

Príďte si zadarmo otestovať bicykle na Športservis Testovací deň 2019

Na výber máte z viac ako 90 bicyklov od značiek Santa Cruz, Juliana, Focus, Giant, Liv, Scott, Bergamont, Superior, CTM a Kellys.
Biker

Rozmýšľate nad kúpou bicykla, ale neviete, ktorý je pre vás ten pravý? Príďte si ich vyskúšať na vlastnej koži! Prichádza Športservis Testovací deň 2019. Desiatky nadupaných bajkov, skvelí odborníci a krásne prostredie – to všetko na vás čaká 8.mája 2019 na lúke Snežienka v Bratislave.

Športservis Testovací deň 2019

 

Prečo testovať bicykle?

Nájsť ten správny bicykel je veľmi dôležité, inak sa môže stať, že svoje financie investujete do niečoho, čo vám prinesie nepohodlie a nespokojnosť. Pri výbere bicykla si preto dajte poradiť v odbornej predajni – na základe vašich predstáv, potrieb a požiadaviek. Poradiť vám môže aj kamarát, ktorý aktívne športuje.

Ale posledné rozhodnutie pred kúpou bicykla musíte urobiť sami. V tom vám veľmi pomôže, ak si bicykel vyskúšate, zajazdíte si na ňom a zistíte, či vám naozaj sadne. Bicykel je dobré si otestovať aj vtedy, ak si nie ste istý veľkosťou rámu. Aby ste našli ten svoj pravý, Športservis pripravil už 9. testovací deň.

Aké typy bicyklov si môžete vyskúšať?

Horské, cestné aj elektrobicykle, to všetko nájdete na jednom mieste. Či už budete pozerať po pevných alebo celoodpružených MTB bajkoch, cestných bicykloch, vyskúšate gravel či cyclocross, to všetko budete mať k dispozícii.

Samozrejmosťou je aj niekoľko desiatok modelov e-bicyklov dostupných od rôznych výrobcov.

Vyskúšať si budete môcť viac ako 90 bicyklov známych svetových značiek Santa Cruz, Juliana, Focus, Giant, Liv, Scott, Bergamont, Superior a aj slovenské bicykle CTM a Kellys. Zoznam bicyklov nájdete na webovej stránke sportservis.sk.

Ako prebieha testovací deň?

Bicykle si budete môcť otestovať ZADARMO! Stačí, ak sa preukážete dvoma dokladmi aj s fotografiou, podpíšete jednoduchú zmluvu a 8.mája od 10:00 do 16:00 môžete jazdiť na rôznych špičkových bicykloch.

Každý model máte k dispozícii na pol hodinu. Naši predajcovia vám poradia s výberom bicykla, mechanici ho nastavia priamo pre vás a už jazdíte 🙂

Na čo sa môžete tešiť
  • Tie najlepšie značky bicyklov! Tento rok sa na testovacom dni predstavia: Santa Cruz a Juliana, Focus, Scott, Giant a Liv, CTM, Kellys, Superior
  • Svoj bicykel predstaví a každému ochotne poradí legenda v city downhille Filip Polc
  • Stánok zdravia VŠZP, kde vám zmerajú vaše zdravotné čísla
  • Cyklo súťaže o zaujímavé ceny
  • A mnoho ďalšieho 🙂

Vaše komentáre

Aktuality

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Včera 15:55 Musíte vidieť: Danny Macaskill je späť s videom Postcard from San Francisco.

Danny Macaskill a jeho videá patria v posledných rokoch k tým najvirálnejším a Pohľadnica zo San Francisca nebude výnimkou. Je to totiž jeho nezameniteľný štýl a kreativita, čo videám dáva status „musíte vidieť.“

Včera 11:30 Viac ako 100 profesionálnych cyklistov stále nemá zmluvu pre sezónu 2023.

Kontrakty nemajú Mark Cavendish, Domenico Pozzovivo, Nairo Quintana a mnoho ďalších. (Cyclingnews)

Zavrieť reklamu