Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Rachel Atherton ukázala prototyp trailového bicykla Atherton Bikes

Podľa fotiek odhadujeme, že pôjde o trailbike s 29-palcovými kolesami a 160mm zdvihom.
Martin Sarvaš

„Máme za sebou niekoľko epických dní testovania a natáčania v kopcoch. Je to skvelý bicykel a nemôžem sa dočkať, keď vám o ňom poviem viac. Viac informácií už čoskoro,“ napísala Rachel Atherton k fotke trailového bicykla, ktorý bude zjavne súčasťou portfólia značky Atherton Bikes.

Rám trailového bicykla Atherton Bikes vo výrobe:

Rachel zverejnila ešte jednu fotku nového bicykla z vrcholu kopca Cadair Idris. Podľa fotiek vyzerá trailbike Atherton Bikes veľmi podobne ako ich zjazďák a so systémom pruženia DW6.

Súrodenci Athertonovci pri predstravení svojej značky Atherton Bikes hovorili, že v ponuke budú mať zjazdové bicykle, ktoré už predstavili, trailové bicykle, ktoré teraz ukázala Rachel a zjazdárka naznačila, že v ponuke by mali mať aj elektrobicykle.

Rachel Atherton toho zatiaľ bohužiaľ veľa neprezradila, ale z fotiek sa zdá, že pôjde o bicykel so zvihom 160mm a 29-palcovými kolesami.

Dovolili sme si zväčšiť a zosvetliť fotku od Rachel, ale aj tak veľa neprezrádza:

Vaše komentáre

Aktuality

15:28 Tim Merlier vyhral aj druhú šprintérsku etapu na pretekoch UAE Tour.

V hromadnom šprinte v Dubaji skončil na druhom mieste rovnako ako v prvej etape Arvid de Kleijn a tretí finišoval Olav Kooij.

12:52 Tobias Foss použil gigantický 68-zubový prevodník na časovke UAE Tour.

26-ročný Nór a majster sveta v časovke z roku 2022 si zvolil na časovku v Spojených arabských emirátoch skutočne obrovský prevodník, no nakoniec zaostal o 14 sekúnd za víťazom Brandonom McNultym. Fossov 68-zubový prevodník je najväčší, aký bol dodnes na pretekoch použitý.

12:24 Peter Sagan sa chystá na viacero cestných pretekov v Slovinsku.

Aj keď Sagan ukončil kariéru v profesionálnom pelotóne, vrámci prípravy na MTB preteky absolvuje v marci sériu cestných pretekov.

12:08 Video: Mathieu van der Poel využíva na tréningu trik Petra Sagana.

V roku 2017 spravil Peter Sagan asi najlepšiu reklamu na Haribo cukríky po víťazstve klasiky Kuurne-Brusel-Kuurne a odvtedy sa stali veľmi populárnymi vo svete cyklistiky.

11:05 Na bicykloch Van Rysel vyhrali pretekári už štyrikrát, Decathlon sa teší z úspešného štartu sezóny 2024.

Pri vývoji Van Rysel kúpil a otestoval 18 bicyklov World Tour. Medzi ciele patrilo dosiahnuť hmotnosť na limite UCI a zároveň byť medzi piatimi najrýchlejšími bicyklami v pelotóne.

Zavrieť reklamu