Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

YT predstavuje celoodpružený karbónový enduro elektrobicykel Decoy

Úplne nový model e-biku od YT s integrovanou batériou má vpredu 29-palcové koleso a vzadu 27,5-palcové koleso.
Martin Sarvaš
YT predstavuje celoodpružený karbónový enduro elektrobicykel Decoy
Direct sale výrobca bicyklov YT Industries prichádza s úplne novým modelom horského celoodpruženého bicykla – YT Decoy, o ktorom hovorí ako o kategórii „E-ENDURO“.

Decoy má zdvih 160 mm a je dostupný v troch komponentových výbavách – CF Pro Race, CF Pro a CF Base, pričom v základnej výbave sa začína cenovo na hodnote 4 599 eur, stredná výbava stojí 5 599 eur a najvyššia varianta stojí 6 599 eur. Batéria je elegantne integrovaná v spodnej rámovej trubke.

Zaujímavosťou je, že na všetkých modeloch Decoy je predné koleso veľkosti 29″ a zadné 27,5″ pre dobrú priechodnosť terénom a stabilitu a zároveň zachovanie obratnosti vzadu.

Všetky tri modely Decoy sú dostupné v piatich veľkostiach rámu od S po XXL a každý bicykel je vybavený s 540 Wh batériou YT, motorom Shimano Steps E8000 a displejom E7000.

Váha najvyššieho modelu YT Decoy CF Pro Race je 21,9 kg, CF Pro váži 22,2 kg a CF Base 22,4 kg. Elektrobicykle YT Decoy by mali byť dostupné v predaji už od polovice mája.

Jednotlivé modely, farebné prevedenia a ceny nájdete nižšie v článku.

Detaily YT Decoy CF Pro Race

Modely YT Decoy

YT Decoy CF Pro Race

Cena: 6 599€
Cena: 21,9 kg
Špecifikácia

YT Decoy CF Pro

Cena: 5 599€
Váha: 22,2 kg
Špecifikácia

YT Decoy CF Base

Cena: 4 599€
Váha: 22,4 kg
Špecifikácia

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Zavrieť reklamu