Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Cestné

Michael Kolář venoval jazdu okolo ostrova pamiatke Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

“Ak by som bol doma, určite by som stál na námestí," odkázal Kolář.
Biker

Bývalý spolujazdec Petra Sagana Michael Kolář absolvoval s majstrom Slovenska v endure Martinom Knapcom a redaktorom magazínu Biker Martinom Sarvašom jazdu okolo ostrova Gran Canaria, ktorú symbolicky venovali pamiatke Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Po celom Slovensku sa včera zišli desaťtisíce ľudí presne rok po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

“Ak by som bol doma, určite by som stál na námestí, takže aspoň takto na diaľku by som chcel vyjadriť podporu. Nesmieme zabudnúť na to, čo sa stalo,” odkázal Kolář.

S Kolářom a Knapcom sme absolvovali dva týždne na Kanárskych ostrovoch, ktorí absolvujú dokopy 5-týždňové sústredenie na Gran Canarii vrámci prípravy na enduro sezónu. Kolář minulý rok ukončil profesionálnu kariéru cestného cyklistu a presedlal na enduro bicykel.

V úvodných vydaniach magzínov Biker a Cyklistika vám priblížime, ako vyzerá tréningový deň na endure aj cestnom bicykli. Okrem toho vám v Cyklistike prinesieme aj rozsiahly rozhovor s Michaelom Kolářom, v ktorom hovorí o tom, aké je jazdiť po boku so Saganom, prečo skončil svoju kariéru, že väčšina cyklistov to robí pre peniaze, ale i o tom, koľko teraz váži a či prestane holiť nohy.

Kúpte si ročné predplatné časopisov Biker a Cyklistika iba za 18,90€

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu