Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Šortky

Test: Šortky Troy Lee Designs Skyline

Hodnotenie: 3/5
79
Biker

Tieto TLD-čka sú skutočne ľahké cyklistické nohavice.  Ušité sú z na dotyk nádherne hodvábnej a elastickej látky, ktorú pri jazde na nohách takmer necítiť. Majú tiež jednu z najjednoduchších konštrukcií – rázporok a sťahovanie pása na suchý zips a jedinú sponu na zapnutie vpredu.

Na bokoch nájdete dve zipsovacie vrecká. Žiadne pútka na opasok a iné zbytočnosti. Jednoduchosť máme radi, no vrecká mohli byť pokojne plytkejšie. Tieto siahajú približne do dvoch tretín stehna a pre tenkú látku v nich ťažší náklad lieta pri pedálovaní sem a tam.

Uprednostnili by sme dve menšie na bokoch doplnené o jedno vzadu na telefón a zvyšok nákladu. Ak vám nesedí výrazná farba, v ponuke je aj zopár decentnejších dizajnov.

Viac informácií na webe www.bajkula.sk

Farebné variácie Troy Lee Designs Skyline:

Vaše komentáre

Aktuality

13:08 VIDEO | Tadej Pogačar predviedol svoje zručnosti na jednokolke po exhibičnom kritériu v jeho rodnom meste.

Pogačar najprv vyhral kritérium v slovinskom meste Komenda a na pódiu ukázal, že vie jazdiť nielen na dvoch, ale dokonca aj na jednom kolese. Podujatie s názvom Pogi Challenge bolo tento rok zároveň exhibičnými pretekmi po Tour de France, kde Slovinec získal svoj piaty žltý dres.

12:47 Remco Evenepoel môže prepísať históriu. Na Klasike San Sebastian zaútočí na rekordné štvrté víťazstvo.

Na náročnej baskickej klasike ho preveria obhajca prvenstva Giulio Ciccone aj ďalší elitní vrchári, ktorým vyhovuje strmé finále pretekov.

Včera 20:41 Primoža Rogliča zrazilo auto počas tréningu. Pred Vueltou prišiel o dôležité preteky.

Slovinský cyklista ukázal rozsiahlu modrinu na zadnej strane nohy, no napriek nepríjemnému incidentu verí, že jeho útok na rekordný piaty červený dres nie je ohrozený.

Včera 18:47 Tour de France Femmes 2026: Osem kľúčových otázok o favoritkách, trase aj etapách, ktoré sa oplatí sledovať.

Pred štartom atraktívneho piateho ročníka Tour de France Femmes odpovedáme na najdôležitejšie otázky.

Včera 18:13 Lukáš Kubiš skončil druhý za Woutom van Aertom po neuveriteľnom výkone v kráľovskej etape Okolo Dánska.

Slovenský majster finišoval len dve sekundy za víťazom Paríž-Roubaix v kopcovitom dojazde tretej etapy pretekov Okolo Dánska. Wout van Aert triumfoval tretí deň po sebe a upevnil si vedenie v celkovej klasifikácii, zatiaľ čo Kubiš je aj naďalej na druhom mieste.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu