Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Novinky na e-shope Sportis

Hľadáte triatlonovú výbavu? Žiaden problém.
Biker

Vyskúšajte cyklistické sedlo Adamo ISM, ktoré netlačí vďaka sedeniu na lonových kostiach namiesto sedacích.

Rovnako cyklistická prilba Casco so zorníkom zlepšuje Vaše pohodlie, pretože zorník-štít netlačí a zmestíte pod neho aj dioptrické okuliare.

Plávať na otvorenej vode môžete s plaveckým neoprénom Zone3 od jari do jesene a nemusíte čakať na horúce letné dni.

V našej predajni ponúkame celé portfólio plaveckých vecí od Zone3, napr. plavky z trvácneho materiálu Infinity alebo plavecké okuliare s nedráždivým silikónom.

Na beh ponúkame tenisky Hoka One One, ktoré výborne tlmia dopady, čím chránia kĺby a zlepšujú odraz, vďaka čomu bežíte rýchlejšie.

Pre rýchlejšiu regeneráciu ponúkame kompresné veci od švajčiarskeho výrobcu Compressport. Všetko pre plávanie, cyklistiku, beh, aj mnohé iné športové produkty nájdete na najväčšom triatlonovom eshope www.SportisTRI.sk a v predajni SportisTRI v Bánovciach N/B. Pri výbere Vám poradí reprezentantka v triatlone a duatlone Kristína Lapinová.

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu