Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Novinky na e-shope Sportis

Hľadáte triatlonovú výbavu? Žiaden problém.
Biker

Vyskúšajte cyklistické sedlo Adamo ISM, ktoré netlačí vďaka sedeniu na lonových kostiach namiesto sedacích.

Rovnako cyklistická prilba Casco so zorníkom zlepšuje Vaše pohodlie, pretože zorník-štít netlačí a zmestíte pod neho aj dioptrické okuliare.

Plávať na otvorenej vode môžete s plaveckým neoprénom Zone3 od jari do jesene a nemusíte čakať na horúce letné dni.

V našej predajni ponúkame celé portfólio plaveckých vecí od Zone3, napr. plavky z trvácneho materiálu Infinity alebo plavecké okuliare s nedráždivým silikónom.

Na beh ponúkame tenisky Hoka One One, ktoré výborne tlmia dopady, čím chránia kĺby a zlepšujú odraz, vďaka čomu bežíte rýchlejšie.

Pre rýchlejšiu regeneráciu ponúkame kompresné veci od švajčiarskeho výrobcu Compressport. Všetko pre plávanie, cyklistiku, beh, aj mnohé iné športové produkty nájdete na najväčšom triatlonovom eshope www.SportisTRI.sk a v predajni SportisTRI v Bánovciach N/B. Pri výbere Vám poradí reprezentantka v triatlone a duatlone Kristína Lapinová.

Aktuality

Včera 14:51 Juan Ayuso odstúpil z Tour de France počas 13. etapy, mal pozitívny test na COVID-19.

Jeden z hlavných vrchárskych domestikov Tadeja Pogačara mal pozitívny výsledok testu na COVID-19, ale dostal povolenie pokračovať. Počas hektickej trinástej etapy však nezvládol vysoké tempo pelotónu, ktorý sa snažil dobehnúť únik. (AS)

Včera 13:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 16 jazdcov. Najväčším menom je Primož Roglič, ktorý bol jedným z hlavných favoritov v boji o žltý dres a po siedmej etape z pretekov odstúpil aj jeden z najlepších šprintérov Mads Pedersen.

Včera 13:18 Primož Roglič končí na Tour de France pre zranenia, ktoré utrpel pri páde.

„Primož Roglič sa po včerajšej etape a dnes ráno podrobil starostlivému vyšetreniu nášho lekárskeho tímu. Bolo prijaté rozhodnutie, že dnes nenastúpi, aby sa sústredil na blížiace sa ciele,“ oznámil tím Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Včera 10:59 „Musíme nájsť Maxa Verstappena cyklistiky. To je náš cieľ,“ hovorí o budúcnosti šéf tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Ralph Denk sa už v minulosti pokúsil podpísať zmluvu s Remcom Evenepoelom a chcel by s ním pracovať v budúcnosti. (Cyclingnews)

Včera 10:15 Marka Cavendisha aj Arnauda Démara relegovali za nebezpečný šprint v 12. etape Tour de France.

Rozhodcovia odsunuli Démara a Cavendisha z prvej päťky na koniec hlavnej skupiny. Druhé miesto Wouta van Aerta sa nezmenilo, ale na tretiu priečku sa namiesto Démara posunul Pascal Ackermann.

Zavrieť reklamu