Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S FUNKČNOU ČELENKOU GARMIN IBA ZA 18,90€!
Tlačové správy

Ochrana prírody je rovnako dôležitá ako čistý a namazaný bicykel

Obidve myšlienky spája Weldtite, ktorý myslí na tých ktorým nie je ochrana životného prostredia ľahostajná, ale kladú aj dôraz na údržbu svojho bicykla.
Biker

Angličania prichádzajú s kompletným radom pre základnú starostlivosť o bicykel s označením Pure. Produkty sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov a biologicky „odbúrateľné“ a najmä čo je pre vás dôležité, sú funkčné.

Teraz už môžete smelo umývať váš bicykel na záhrade, na chalupe v prírode, alebo rovno pred vaším panelákom bez výčitiek „čo na to životné prostredie“. Pure v prvom rade obsahuje prostriedky na dôkladné umytie Bike Wash a Bike Wash Concentrate.

Pre dôkladné odmastenie poslúži Bike Degreaser a môžeme pristúpiť k aplikácii maziva. Na výber máme z olejov na reťaz Dry Lube a Wet Lube, ale nechýba ani klasický Bike Oil.

Čerešničkou je mazací tuk Bike Grease. Samozrejme nemôže chýbať ani prostriedok na dodatočnú ochranu a leštenie Bike Protector.

Preto, ak chcete prispieť k ochrane životného prostredia svojím malým kúskom a pritom dopriať aj svojmu bicyklu skúste niečo z Pure a uvidíte sami. Navyše, rozdiel v cene oproti „klasike“ je pri celom rade Pure minimálny.

Kompletné informácie o tomto rade nájdete na webe made4bike.sk

Vaše komentáre

Aktuality

12:13 Dusty Days 2023 sa uskutočnia koncom apríla v Kálnici.

Freeride podujatie Dusty Days majú na svedomí chalani z Bikes on Film v spolupráci s Freeride Bikepark Kálnica.

12:04 Bikecheck: Elektrobicykel CTM Switch Denisa Kohúta.

Denis Kohút je popredný slovenský zjazdár a okrem iného trénuje aj na elektrobicykli CTM Switch.

10:55 Musíte vidieť: Dokument zo zákulisia, keď Peter Sagan vyhral skvelým sólo útokom monument Okolo Flámska.

„Taktika bola jasná – chcel som prísť do cieľa sám,“ povedal Peter Sagan po víťazstve svojho prvého monumentu v kariére.

10:15 Video: Peter Sagan ukazuje obrovskú silu i rovnováhu v drepe na jednej nohe.

Tím TotalEnergies zverejnil pri želaní k Saganovým 33. narodeninám video, v ktorom drepuje na jednej nohe na mäkkej balančnej podložke.

10:00 Video: Peter Sagan hovorí o ukončení kariéry a návrate k horskému bicyklu.

„Je pre mňa dôležité tráviť čas so svojím synom Marlonom a vidieť život z rôznych uhlov, nielen ako cyklista,“ povedal Peter Sagan popri oznámení o ukončení profesionálnej kariéry po sezóne 2023.

Zavrieť reklamu