Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Tlačové správy

Ochrana prírody je rovnako dôležitá ako čistý a namazaný bicykel

Obidve myšlienky spája Weldtite, ktorý myslí na tých ktorým nie je ochrana životného prostredia ľahostajná, ale kladú aj dôraz na údržbu svojho bicykla.
Biker

Angličania prichádzajú s kompletným radom pre základnú starostlivosť o bicykel s označením Pure. Produkty sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov a biologicky „odbúrateľné“ a najmä čo je pre vás dôležité, sú funkčné.

Teraz už môžete smelo umývať váš bicykel na záhrade, na chalupe v prírode, alebo rovno pred vaším panelákom bez výčitiek „čo na to životné prostredie“. Pure v prvom rade obsahuje prostriedky na dôkladné umytie Bike Wash a Bike Wash Concentrate.

Pre dôkladné odmastenie poslúži Bike Degreaser a môžeme pristúpiť k aplikácii maziva. Na výber máme z olejov na reťaz Dry Lube a Wet Lube, ale nechýba ani klasický Bike Oil.

Čerešničkou je mazací tuk Bike Grease. Samozrejme nemôže chýbať ani prostriedok na dodatočnú ochranu a leštenie Bike Protector.

Preto, ak chcete prispieť k ochrane životného prostredia svojím malým kúskom a pritom dopriať aj svojmu bicyklu skúste niečo z Pure a uvidíte sami. Navyše, rozdiel v cene oproti „klasike“ je pri celom rade Pure minimálny.

Kompletné informácie o tomto rade nájdete na webe made4bike.sk

Vaše komentáre

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu