Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Batohy

Test: Batoh Amplifi Delta Track 8

Je určený najmä pre jazdcov, ktorí potrebujú batoh, no zároveň nechcú, aby ich obťažoval svojou veľkosťou.
Hodnotenie: 4/5
114,90
Biker
Test: Batoh Amplifi Delta Track 8

Batoh Amplifi Delta Track 8 je určený najmä na disciplíny trail a enduro, na ktoré je aj náležite pripravený. Zameriava sa predovšetkým na jazdcov, ktorí potrebujú batoh, no zároveň nechcú, aby ich svojou veľkosťou obťažoval.

Pri svojej hmotnosti 1 050 gramov nejde o najľahší model, avšak vďaka komfortným popruhom a dobrému odvetraniu chrbtovej časti ľahko zabudnete, že ho máte so sebou. Počas jazdy aj plne naložený dobre držal na tele a aj napriek hrubému chrániču chrbtice sa dobre prispôsoboval jazdcovi.

Pochváliť musíme aj bedrový pás, ktorý dobre chráni panvu a poskytuje odkladací priestor na oboch stranách. Po rozopnutí zipsov sa dostanete k vyberateľnému chrániču a množstvu prehľadne usporiadaných odkladacích priečinkov, pričom niektoré z nich sú vybavené zipsom.

Pri tomto modeli je dôležité vybrať si tú správnu z dvoch veľkostí, aby vás počas jazdy pre svoju dĺžku neudieral zozadu do prilby. Batoh sa dodáva v dvoch farebných verziách, okrem nami testovanej verzie aj v modrej, tzv. indigo.

Viac informácií o batohu nájdete na webe www.made4bike.sk.

Vaše komentáre

Aktuality

16:35 Jonas Vingegaard suverénne vyhral horskú siedmu etapu Critérium du Dauphiné.

Pri 5-kilometrovom víťaznom sóle v záverečnom stúpaní Col de la Croix de Fer si dokázal Vingegaard vytvoriť až 41-sekundový náskok pred druhým Adamom Yatesom a tretí Jai Hindley zaostal za víťazom o 53 sekúnd.

16:13 Len 18-ročný Jordan Williams porazil najlepších zjazdárov na svete a vyhral Svetový pohár v Lenzerheide.

V ženách vyhrala skúsená 35-ročná Rachel Atherton, ktorá si pripísala už svoje 40. víťazstvo na pretekoch Svetového pohára v zjazde.

Včera 17:17 Georg Zimmermann vyhral z úniku šiestu etapu Critérium du Dauphiné, v žltom drese zostáva Vingegaard.

25-ročný nemecký jazdec tímu Intermarché v závere prešprintoval Mathieua Burgaudeaua, ktorý skončil na druhom mieste a za ním prešiel cieľom Jonathan Castroviejo.

Včera 17:01 Video: Slovenský pohár v endure odštartoval na Bikefeste v Kálnici.

Sledujte oficiálne video z prvého kola SPEN a zároveň prvého kola Biker Enduro Challenge, ktoré sa uskutočnili v sobotu na Bikefeste a zúčastnilo sa ich dovedna viac než 250 pretekárov!

Včera 14:06 Vanesa Petrovská skončila tesne pod pódiom na Svetovom pohári v Lenzerheide.

Svetový pohár v zjazde odštartoval sezónu 2023 práve dnes juniorskými pretekmi. Medzi juniorkami štartovala aj Vanesa Petrovská, ktorá si vyjazdila nepopulárnu štvrtú priečku.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu