Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Batohy

Test: Batoh Amplifi Delta Track 8

Je určený najmä pre jazdcov, ktorí potrebujú batoh, no zároveň nechcú, aby ich obťažoval svojou veľkosťou.
Hodnotenie: 4/5
114,90
Biker

Batoh Amplifi Delta Track 8 je určený najmä na disciplíny trail a enduro, na ktoré je aj náležite pripravený. Zameriava sa predovšetkým na jazdcov, ktorí potrebujú batoh, no zároveň nechcú, aby ich svojou veľkosťou obťažoval.

Pri svojej hmotnosti 1 050 gramov nejde o najľahší model, avšak vďaka komfortným popruhom a dobrému odvetraniu chrbtovej časti ľahko zabudnete, že ho máte so sebou. Počas jazdy aj plne naložený dobre držal na tele a aj napriek hrubému chrániču chrbtice sa dobre prispôsoboval jazdcovi.

Pochváliť musíme aj bedrový pás, ktorý dobre chráni panvu a poskytuje odkladací priestor na oboch stranách. Po rozopnutí zipsov sa dostanete k vyberateľnému chrániču a množstvu prehľadne usporiadaných odkladacích priečinkov, pričom niektoré z nich sú vybavené zipsom.

Pri tomto modeli je dôležité vybrať si tú správnu z dvoch veľkostí, aby vás počas jazdy pre svoju dĺžku neudieral zozadu do prilby. Batoh sa dodáva v dvoch farebných verziách, okrem nami testovanej verzie aj v modrej, tzv. indigo.

Viac informácií o batohu nájdete na webe www.made4bike.sk.

Vaše komentáre

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu