Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Animal aj na Slovensku!

Štýlová lifestylová anglická značka oblečenia pre extrémnych športovcov aj na voľný čas je dostupná aj na Slovensku prostredníctvom e-shopu shopanimal.sk. Tu je ich ponuka batohov do školy, na šport, alebo len tak na voľný čas.
Biker

Športové, študentské, dievčenské aj chlapčenské batohy ANIMAL sú nielen praktické ale aj módne a štýlové. Rôzne veľkosti pre rôzne príležitosti! Každý si nájde to svoje!


 

Nosíte všade so sebou skateboard? Vyberte si batoh ANIMAL s popruhom, ktorým si skateboard pohodlne k batohu pripevníte.


 

Viaceré batohy ANIMAL sú zase vybavené skvelými dizajnovými fľašami na vodu. Viacúčelové vrecká sú praktické nielen pre fľaše.

Batohy ANIMAL majú všestranné využitie a sú skvelé aj ako školské tašky. Výber je široký. Väčšie batohy majú viac priečinkov a vreciek. Všetky majú kvalitné mäkké penové popruhy pre pohodlné nosenie.


www.shopanimal.sk

Shopanimal.sk je jediný slovenský e-shop, ktorý ponúka značkové oblečenie a doplnky oblečenia ANIMAL.

Veci, ktoré sú IN a nemá ich každý.

Značka ANIMAL je testovaná pri  extrémnych športoch, a tak si na svoje prídu aj ozajstní značkoví fajnšmekeri.

Vysoko kvalitná, pritom cenovo dostupná značka ANIMAL je vhodná pre všetkých milovníkov športu.

Animal podporuje tím úspešných športovcov a športovkýň – surfistov, snowboardingstov, bikerov.

Fotky viacerých batohov nájdete v galérii pod článkom.

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu