Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Rogatkin opäť ovládol slopestyle na Crankworx, skvelú jazdu predviedol aj Vencl

Český rider Jakub Vencl bohužiaľ pri svojej druhej finálovej jazde spadol na poslednon skoku. So skóre z prvej jazdy sa napokon umiestnil na 13. mieste.
Martin Sarvaš
Rogatkin opäť ovládol slopestyle na Crankworx, skvelú jazdu predviedol aj Vencl

Záznam zo Slopestyle contestu na Crankworx v Innsbrucku si pozrite na Red Bull TV, kde si v prehrávači môžete vybrať, ktoré jazdy si pozriete.

Kto iný ako Nicholi Rogatkin. Americký rider s ruskými koreňmi opäť ukázal, že také triky, ako robí on, dokáže iba málokto na svete. Ak vôbec niekto. Stal sa víťazom slopestylu na Crankworx v Innsbrucku so skóre 93 bodov. Na druhom mieste skončil Brett Rheeder a tretí Diego Caverzasi.

Pozvánku na slopestyle do Innsbrucku dostal aj český rider Jakub Vencl, ktorému vyšla prvá jazda bez väčších chýb. V druhej jazde chcel ukázať ešte viac, no bohužiaľ na poslednom skoku spadol a so skóre 67.50 z prvej jazdy sa umiestnil na 13. mieste.

Výsledky:

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Zavrieť reklamu