Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

POZVÁNKA: Cyklomaratón Bratislava – Jasná 2017

25. ROČNÍK NAJDLHŠIEHO CYKLISTICKÉHO PODUJATIA
Biker

Dňa 17. 6. 2017 sa uskutoční jubilejný 25. ročník cyklistického podujatia na Slovensku – Cyklomaratón Bratislava – Jasná. Tak ako po ostatné roky aj tento rok sa stretnú cyklistickí nadšenci aby si zmerali sily na amatérskom podujatí Cyklomaratón . Toto jedinečné podujatie sa pýši prívlastkami ako :

  • žnajdlhší – 315 km trasa Zlaté piesky – Donovaly – Jasná
  • žnajbezpečnejší – pelotón sprevádzaný bezpečnostnými a záchrannými zložkami
  • žnajkrajší – prehliadka krásnej prírody

Tento rok je predsa len o niečo výnimočnejší. Ide totiž už o jubilejný 25. ročník . História cyklomaratónu sa začala písať v roku 1989 a na jej počiatku bola obyčajná stávka a vášeň pre cestnú cyklistiku zakladateľa Jozefa „Efu“ Tótha. Prvý oficiálny cyklomaratón sa konal v roku 1992 a odvtedy si našiel mnoho priaznivcov. Z mnohých sa stali už „skalní“ účastníci, ktorí sa s odhodlaním stavajú na štart rok čo rok.

Pozývame všetkých zanietených cyklistov zažiť túto nezabudnuteľnú atmosféru s nami. Nechajte sa viesť silou a energiou pelotónu trasou dlhou 315 km a vychutnajte si pohľad na krásy Slovenska z cyklistického „ kresla „. Počas jedného dňa zdoláte trasu , ktorá vás povedie rozmanitými úsekmi od roviny , cez náročnejšie horské stúpania a následné zjazdy . Na konci vás však čaká neopakovateľný pocit šťastia z podaného výkonu a hrdosti z prekonania seba samého.

Pridajte sa k ostatným nadšencom cyklistiky a prihláste sa na toto jedinečné podujatie. Zaregistrujte sa cez www.cyklomaraton.eu. Štartujeme v sobotu 17.6.2017 o 4.00 hod. ráno na Zlatých Pieskoch v Bratislave. Počas pretekov je zabezpečený pitný režim, obed na Donovaloch, večera, večerný program a nocľah s raňajkami v Hoteli Družba v Jasnej pod Chopkom.

Neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes , počet účastníkov je obmedzený!

Aktuality

Včera 10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

25.05.2024 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

24.05.2024 Biker magazín a Slowatch sa spojili a vytvorili unikátnu kolekciu oblečenia.

Nové oblečenie si môžete kúpiť v bratislavskom obchode Slowatch a bude dostupné aj na bicyklovom festivale Birell BikeFest v Kálnici.

24.05.2024 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

Zavrieť reklamu