Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

POZVÁNKA: Cyklomaratón Bratislava – Jasná 2017

25. ROČNÍK NAJDLHŠIEHO CYKLISTICKÉHO PODUJATIA
Biker

Dňa 17. 6. 2017 sa uskutoční jubilejný 25. ročník cyklistického podujatia na Slovensku – Cyklomaratón Bratislava – Jasná. Tak ako po ostatné roky aj tento rok sa stretnú cyklistickí nadšenci aby si zmerali sily na amatérskom podujatí Cyklomaratón . Toto jedinečné podujatie sa pýši prívlastkami ako :

  • žnajdlhší – 315 km trasa Zlaté piesky – Donovaly – Jasná
  • žnajbezpečnejší – pelotón sprevádzaný bezpečnostnými a záchrannými zložkami
  • žnajkrajší – prehliadka krásnej prírody

Tento rok je predsa len o niečo výnimočnejší. Ide totiž už o jubilejný 25. ročník . História cyklomaratónu sa začala písať v roku 1989 a na jej počiatku bola obyčajná stávka a vášeň pre cestnú cyklistiku zakladateľa Jozefa „Efu“ Tótha. Prvý oficiálny cyklomaratón sa konal v roku 1992 a odvtedy si našiel mnoho priaznivcov. Z mnohých sa stali už „skalní“ účastníci, ktorí sa s odhodlaním stavajú na štart rok čo rok.

Pozývame všetkých zanietených cyklistov zažiť túto nezabudnuteľnú atmosféru s nami. Nechajte sa viesť silou a energiou pelotónu trasou dlhou 315 km a vychutnajte si pohľad na krásy Slovenska z cyklistického „ kresla „. Počas jedného dňa zdoláte trasu , ktorá vás povedie rozmanitými úsekmi od roviny , cez náročnejšie horské stúpania a následné zjazdy . Na konci vás však čaká neopakovateľný pocit šťastia z podaného výkonu a hrdosti z prekonania seba samého.

Pridajte sa k ostatným nadšencom cyklistiky a prihláste sa na toto jedinečné podujatie. Zaregistrujte sa cez www.cyklomaraton.eu. Štartujeme v sobotu 17.6.2017 o 4.00 hod. ráno na Zlatých Pieskoch v Bratislave. Počas pretekov je zabezpečený pitný režim, obed na Donovaloch, večera, večerný program a nocľah s raňajkami v Hoteli Družba v Jasnej pod Chopkom.

Neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes , počet účastníkov je obmedzený!

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu