Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

BIG.TRAIL – HRAVÝ TRAILOVÝ HARDTAIL

Hlavným cieľom pri vývoji BIG.TRAILu bolo vytvoriť hardtail špeciálne pre zábavné jazdenie na trailových tratiach. Tomu bola prispôsobená dlhšia geometria rámu, ktorá v kombinácii s krátkym predstavcom, strmým uhlom sedlovej trubky a miernym uhlom hlavovej trubky dodáva bicyklu výborný mix obratnosti a stability aj vo vysokých rýchlostiach.
Biker


Nový rozmer pneumatík B+ so šírkou 2,8″ a 27,5-palcovým priemerom posúva trakciu do dosiaľ nepoznaných rozmerov. Veľký objem vzduchu v kombinácii s nízkym tlakom robia zo surfovania trailami fascinujúci zážitok – a pritom stále na hardtaili.

Predná vidlica so zdvihom 130 mm v kombinácii s teleskopickou sedlovkou s diaľkovým ovládaním poskytujú BIG.TRAILu v ťažkom teréne ohromné možnosti, vďaka čomu robia z tohto bicykla super hravého spoločníka. Technologické prvky ako štandard kolies Boost pre ich lepšiu tuhosť, prevody 1x a kompletne vnútorné vedenie káblov, ktoré sú uchytené tak, aby počas jazdy neklepali len podčiarkujú charakter funkčného a spoľahlivého trailového hardtailu.

http://www.merida.sk/merida/novy-bigtrail-2017

Aktuality

12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Zavrieť reklamu