Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Plášť MICHELIN Wild ROCK’R2 Advanced Reinforced GUM-X

Enduro plášť pre členitý a extrémny terén.
Biker

Plášť umožňuje perfektnú ovládateľnosť v svahu a v drsných kamenistých terénoch. Masívne bočné bloky tvoria hrádzu, ktorá zabezpečuje presnosť zatáčania a ovládania. Početné zárezy vo vzorku plášťa zvyšujú prispôsobivosť a pohyblivosť blokov behúňa a celkovo tak vylepšujú priľnavosť plášťa. Technológia Advanced označuje spojenie špeciálneho vzorku behúňa, gumovej zmesi (GUM-X alebo MAGI-X) a zosilnenej vnútornej konštrukcie Reinforced (extra ochranná vrstva po celej šírke plášťa od pätky k pätke, ktorá minimalizuje riziko pichnutia alebo cvaknutia pri jazde, a zároveň udržuje ideálny pomer medzi hmotnosťou plášťa a jeho odolnosťou). Gumová zmes GUM-X čerpá zo skúsenosti Michelinu s výrobou gumových zmesí, ktoré im umožnili namiešať túto zmes, ktorá bikerom poskytuje výbornú vyváženosť medzi gripom, účinnosťou a opotrebovaním. GUM-X je odporúčaná hlavne ako zmes pre zadné koleso alebo univerzálna zmes. Plášť je Tubeless Ready.

Hmotnosť: 1050 g (27,5×2,35″)
Cena: 60 €
http://www.cyklozitny.cz/plast-michelin-wildrockr2-advanced-gum-x-reinforced-ts-275×235

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu