Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Plášť MICHELIN Wild ROCK’R2 Advanced Reinforced GUM-X

Enduro plášť pre členitý a extrémny terén.
Biker

Plášť umožňuje perfektnú ovládateľnosť v svahu a v drsných kamenistých terénoch. Masívne bočné bloky tvoria hrádzu, ktorá zabezpečuje presnosť zatáčania a ovládania. Početné zárezy vo vzorku plášťa zvyšujú prispôsobivosť a pohyblivosť blokov behúňa a celkovo tak vylepšujú priľnavosť plášťa. Technológia Advanced označuje spojenie špeciálneho vzorku behúňa, gumovej zmesi (GUM-X alebo MAGI-X) a zosilnenej vnútornej konštrukcie Reinforced (extra ochranná vrstva po celej šírke plášťa od pätky k pätke, ktorá minimalizuje riziko pichnutia alebo cvaknutia pri jazde, a zároveň udržuje ideálny pomer medzi hmotnosťou plášťa a jeho odolnosťou). Gumová zmes GUM-X čerpá zo skúsenosti Michelinu s výrobou gumových zmesí, ktoré im umožnili namiešať túto zmes, ktorá bikerom poskytuje výbornú vyváženosť medzi gripom, účinnosťou a opotrebovaním. GUM-X je odporúčaná hlavne ako zmes pre zadné koleso alebo univerzálna zmes. Plášť je Tubeless Ready.

Hmotnosť: 1050 g (27,5×2,35″)
Cena: 60 €
http://www.cyklozitny.cz/plast-michelin-wildrockr2-advanced-gum-x-reinforced-ts-275×235

Aktuality

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Zavrieť reklamu