Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Nová kolekcia E-Bikov od Giantu

Nová kolekcia E-Bikov od Giantu spĺňa najprísnejšie kritéria na moderný E-Bike. Skvelý dizajn svýborne zapracovanou batériou a výkonným motorom Yamaha robia z týchto E-Bikov naozaj dobrýchspoločníkov pri vašich výjazdoch.
Biker

Nová kolekcia obsahuje hneď 4 typy bicyklov: cestný, crosový, horský, celoodpružený. Batéria s kapacitou 500w a motor s krútiacim momentom až 80 NM vás spoľahlivo dopravia do akéhokoľvek ciela. A pozor kedže Giant vsadil na svoj vynikajúci systém odpruženia MAESTRO s týmto E-Bikom sa výborne šlape i napriek svojej váhe aj bez podpory motora (50km v teréne dáte bez väčšej námahy), takže si môžete predĺžiť váš výlet o pekných pár desiatok kilometrov a nemusíťe sa báť ani v prípade vybytia batérie. Prídite si vyskúšať…
www.bmbike.sk

Dirt E Plus – od 2 599 eur s DPH

Road E Plus – 3 999 eur s DPH

Full E Plus – 3899 eur s DPH

Explore E Plus – 2 349 eur s DPH


Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu