Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová kolekcia E-Bikov od Giantu

Nová kolekcia E-Bikov od Giantu spĺňa najprísnejšie kritéria na moderný E-Bike. Skvelý dizajn svýborne zapracovanou batériou a výkonným motorom Yamaha robia z týchto E-Bikov naozaj dobrýchspoločníkov pri vašich výjazdoch.
Biker

Nová kolekcia obsahuje hneď 4 typy bicyklov: cestný, crosový, horský, celoodpružený. Batéria s kapacitou 500w a motor s krútiacim momentom až 80 NM vás spoľahlivo dopravia do akéhokoľvek ciela. A pozor kedže Giant vsadil na svoj vynikajúci systém odpruženia MAESTRO s týmto E-Bikom sa výborne šlape i napriek svojej váhe aj bez podpory motora (50km v teréne dáte bez väčšej námahy), takže si môžete predĺžiť váš výlet o pekných pár desiatok kilometrov a nemusíťe sa báť ani v prípade vybytia batérie. Prídite si vyskúšať…
www.bmbike.sk

Dirt E Plus – od 2 599 eur s DPH

Road E Plus – 3 999 eur s DPH

Full E Plus – 3899 eur s DPH

Explore E Plus – 2 349 eur s DPH


Aktuality

Včera 17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

Včera 17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

Včera 17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

12.06.2024 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

12.06.2024 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Zavrieť reklamu