Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pozvánka: Bežecké preteky Mizuno RunTour

Mizuno, japonská značka a lídr na trhu se sportovním zbožím, je letos stejně jako v loňském roce hlavním partnerem série běžeckých závodů Česká pojišťovna Mizuno RunTour. Zúčastnit se mohou jak profesionálové tak amatéři. Připraveny jsou čtyři různé běžecké distance včetně těch nejkratších pro děti (10 km, 5 km, 1 km a 500 m). Součástí doprovodného programu bude Mizuno běžecká laboratoř, kde si mohou zájemci pomocí speciálního softwaru, kamery a běžeckého pásu nechat diagnostikovat svůj nášlap a zjistit tak, jaký typ běžecké obuvi Mizuno je pro ně ideální. Nejbližší závod se uskuteční 23.8. v Brně v areálu brněnských veletrhů, bližší informace a registraci na závod najdete na www.run-tour.cz. Zveme všechny běžecké nadšence a  těšíme se na viděnou.
Biker
Pozvánka: Bežecké preteky Mizuno RunTour

Mizuno, japonská značka a lídr na trhu se sportovním zbožím, je letos stejně jako v loňském roce hlavním partnerem série běžeckých závodů Česká pojišťovna Mizuno RunTour. Zúčastnit se mohou jak profesionálové tak amatéři. Připraveny jsou čtyři různé běžecké distance včetně těch nejkratších pro děti (10 km, 5 km, 1 km a 500 m). Součástí doprovodného programu bude Mizuno běžecká laboratoř, kde si mohou zájemci pomocí speciálního softwaru, kamery a běžeckého pásu nechat diagnostikovat svůj nášlap a zjistit tak, jaký typ běžecké obuvi Mizuno je pro ně ideální.

Nejbližší závod se uskuteční 23.8. v Brně v areálu brněnských veletrhů, bližší informace a registraci na závod najdete na www.run-tour.cz. Zveme všechny běžecké nadšence a  těšíme se na viděnou.

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu