Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nitro Circus do Viedne so svetovou premiérou!

Bude to absolútny masaker, kto môžete, kupujte lístky a chodťe si pozrieť najšialenejšiu a nejextrémnejšiu adrenalínovú live show na svete!
Biker

Najnebezpečnejší trik na motorke!

Veľkolepá adrenalínová šou vypukne už 18. júna 2015 na štadióne Ernsta Happela vo Viedni. Diváci sa už teraz môžu tešiť na čosi naozaj nevídané: jazdec Josh Sheehan sa pokúsi o najnebezpečnejší a zároveň najnáročnejší trik v motokrose – triple Backflip! Prežiť takýto skok v zdraví znamená rútiť sa rýchlosťou 90 km/h na vyše 100 kilogramov vážiacej motorke na 11metrov vysokú rampu a pod uhlom 80 stupňov vyskočiť do výšky približne 30 metrov. Nasleduje trojitá rotácia a bezpečné pristátie. Toto doma určite neskúšajte!

Najšialenejšia extrémna šou, pri ktorej vzduchom lietajú ľudia aj stroje a krv tuhne v žilách, bude pre slovenských fanúšikov na dosah. Legenda extrémnych športov Travis Pastrana osobne privezie do neďalekej Viedne najväčšiu a najprestížnejšiu motošou Nitro Circus – Moto Mayhem. Vstupenky sa predávajú aj na Slovensku – exkluzívne v sieti www.eventim.sk.

Nitro Circus Live sa predstaví na vybraných európskych štadiónoch. K našim susedom privezie Nitro Circus – Moto Mayhem vedúca osobnosť a legenda extrémnych športov Travis Pastrana. Motoristický pretekár a kaskadér Pastrana je niekoľkonásobným víťazom X Games, uspel v disciplínach ako supercross, motorcross, freestyle motocross či rally racing. Zúčastnil sa aj pretekov NASCAR a aktuálne jazdí aj Global RallyCross Championchips. Vo svojich 31 rokoch je žijúcou legendou. Návštevníci sa môžu tešiť na dych vyrážajúcu šou postavenú na ukážkach Freestyle Motocros, BMX, Trophy Cars ale lietať vzduchom budú aj snežné skútre, kreslá či vaňa na kúpanie!

Počiatky Nitro Circus siahajú do roku 2003, kedy Travis Pastrana s priateľmi Jeremym Rawlem a Greggom Godfreyom začali nakrúcať videá z garáže, ktoré zmenili životy nielen im, ale miliónom divákov po celom svete. Televíznu šou vysielali v 60 krajinách a vrcholom bol celovečerný film Nitro Circus 3D Movie, ktorý v roku 2012 uviedli do kino-distribúcie. Ani to však tvorcom nestačilo. Z úspešnej televíznej šou sa stala úplne šialená a dych vyrážajúca live šou. Vypredané štadióny v Amerike, Austrálii, Európe aj Afrike s vyše 1,5miliónmi fanúšikov vravia za všetko.

Vstupenky:

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/nitro-circus-moto-mayhem-wien-ernst-happel-stadion-381495/event.html

Viac info:

http://www.nucoast.com

Aktuality

15:26 Decathlon dal do predaja repliky bicyklov Van Rysel RCR Pro tímu AG2R. Po pár hodinách boli vypredané.

V utorok pridal Decathlon do ponuky cestné bicykle, na ktorých pretekajú jazdci tímu Decathlon AG2R La Mondiale. S cenou 9000 eur boli vypredané už na ďalší deň.

11:39 Strávil som týždeň s Petrom Saganom na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

Keď ma Mišo Kolář oslovil s ponukou ísť do Talianska na týždenné sústredenie, na ktorom bude aj Peter Sagan, nemohol som odmietnuť. Už len možnosť byť v prítomnosti takej legendy ako Peter je niečo, čo sa jednoducho neodmieta.

09:46 Video: Premrznutého Mattiasa Skjelmoseho museli odniesť v rukách pred koncom Valónskeho šípu.

Dánsky pretekár tímu Lidl-Trek odstúpil z ardénskej klasiky 40 km pred cieľom. Preteky poznačilo chladné a daždivé počasie, ktoré vyradilo mnohých favoritov a preteky dokončilo len 44 cyklistov zo 175 štartujúcich.

09:32 Stevie Williams bol najsilnejší v stúpaní Mur de Huy a na Valónskom šípe dosiahol najväčší úspech v kariére.

Britský jazdec tímu Israel-Premier Tech zaútočil 300 metrov pred cieľom a zvíťazil pred druhým Kevinom Vauquelinom (Arkéa-Samsic) a Maximom Van Gilsom (Lotto-Dstny).

Včera 12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

Zavrieť reklamu