Biker.sk

KVALITNÉ RÚŠKA ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 13,90€!

POZVÁNKA: Pozvánka na BELIANSKO – PIENINSKÝ MTB maratón 2017

Po úspešných ročníkoch sa v naručí Belianskych Tatier a Ždiaru uskutoční ďalší v poradí 2. ročník MTB maratónu. Už v nedeľu 6.8.2017 sa cyklisti môžu tešiť na skvelé preteky BELIANSKO – PIENINSKÉHO MTB maratónu. Stredisko Bachledka SKI & SUN pripravilo vyslovene vyhliadkové preteky s dvoma trasami rôznej náročnosti i atrakciami pre deti a publikum.
Biker

Štart i cieľ maratónu bude v Bachledovej doline, kde bude prebiehať registrácia na pretek a účastníci tu nájdu aj kompletné zázemie, občerstvenie, atrakcie pre deti i turistov a iný sprievodný program.

BELIANSKO – PIENINSKÝ MTB maratón bude mať dve trasy rôznej náročnosti. Trate maratónu sú vedené vyhliadkovo cez dva národné parky – Tatranský národný park a Pieniny s krásnym výhľadom na Belianske Tatry a okolie.

Dlhšia 40 km trať „Výzva 3 dolín“ je vedená cez Ždiar, Osturňu, hrebeň Magury, Frankovú a Jezersko. Kratšia 20 km trať „Ždiarska vyhliadka“ vedie cez Ždiar a hrebeň Magury späť do Bachledovej doliny. Pre najmenších cyklistov je pripravená zábavná detská trať maskota Gorgyho a darčekmi pre každého malého bikera.

Na Ždiar si odporúčame vyhradiť celý víkend. Po zdolaní maratónu možno navštíviť vyhliadkovú vežu, bike park, bobovú dráhu, detský náučný chodník s lesnými hrami či zahrať si discgolf na našom 9-jamkovom ihrisku. Blízke okolie ponúka aj veľa výletných cieľov – Beliansku jaskyňu, Monkovu dolinu, Chatu pri Zelenom Plese, lanový park Spider i niekoľko termálnych kúpalísk.

Prihlásiť sa je možné priamo cez stránku MTBiker.sk, kde cyklisti nájdu kompletné propozície a informácie k pretekom.

Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia