Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Novinky Sony mobile

Biker
Novinky Sony mobile

S najnovšími produktami spoločnosti Sony Mobile môžeš teraz objaviť to výnimočné v každom okamihu svojho bežného života. Neváhaj a zisti ako je možné vyrovnať sa s každodennými výzvami pomocou smartfónov Xperia Z3, Xperia Z3 Compact a tabletu Xperia Z3 Tablet Compact.

Vďaka produktom Sony Mobile môžeš teraz zostať hore celé dni. Všetky totiž disponujú jedinečnou technológiou šetrenia batérie, ktorá ti zabezpečí, že si pri plnom a aktívnom využívaní smartfónu vystačíš bez dobíjania až dva dni. Tak neváhaj a venuj sa non-stop tomu, čo najviac miluješ.

Rád tráviš svoj čas v prírode, potápaš sa a fotíš podvodný svet? Xperia Z3, Xperia Z3 Compact a Xperia Z3 Tablet Compact sú tri dokonalé produkty, ktoré ti umožnia prežiť hoci aj pod vodou. Nielen, že sú vodeodolné, ale sú aj prachuvzdorné s ešte vyšším ratingom, na aký si bol doteraz zvyknutý, takže si ich môžeš vziať prakticky kamkoľvek.

Chvíle, keď vyrážaš večer za priateľmi do mesta už viac nemusia zostať prchavými okamihmi. So Sony Mobile a s novou 25 mm šošovkou „G Lens“ s citlivosťou ISO 12800 môžeš vidieť hoci aj v tme. Výsledkom budú vždy nádherné fotografie vo vynikajúcom rozlíšení, a to aj pri prislabom svetle. A keď už budeš ukazovať fotografie z predchádzajúceho večera svojej rodine, môžeš sa spoľahnúť na ešte väčšiu vizuálnu dokonalosť, ktorú ti zabezpečí ultra jasný displej TRILUMINOSTM v kombinácii s technológiou Live Colour LED a X-Reality.Patríš k tým, ktorí radi cestujú? Tak presne pre teba vyvinula spoločnosť Sony Mobile technológiu digitálneho odbúravania hluku, ktorá ťa zbaví až 98% vonkajšieho ruchu. Cesta na tvoje vysnívané miesto sa tak stane rovnako vzrušujúcou ako pobyt v cieľovej destinácii. So slúchadlami v ušiach môžeš totiž teraz sledovať okolitú scenériu bez akéhokoľvek rušenia alebo zvukov v pozadí. Utíšiť davy je zrazu také jednoduché.Vlajkové lode od Sony Mobile sú tiež ako stvorené pre hudobných fajnšmekrov. Vďaka Hi-Res Audio vracajú muziku znova k tomu, čím bola kedysi. Na rozdiel od kompresovaných súborov majú smartfóny Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact skutočný zvuk, pretože dokážu zachytiť celú dynamiku, ktorá je súčasťou hudby. Len s Hi-Res Audio od Sony Mobile môžeš teraz objaviť v hudbe to, čo iní nepočujú.

A ak túžiš po slobode? Aj v tomto prípade máme pre teba skvelú správu. S ovládačom Remote Play sa môžeš bez problémov odpojiť od televízora a pohybovať sa úplne bez obmedzení. Na displeji svojho smartfónu sa môžeš hrať ďalej, kdekoľvek v dome. To jednoducho musíš zažiť. Nový rad vlajkových lodí o Sony Mobile je spojením výnimočných vlastností, ktoré uspokoja aj najnáročnejších užívateľov. Sú spojením dokonalého dizajnu a technického prepracovania, a to vždy v superštíhlom tele, ktoré chráni zaoblený hliníkový rám a odolné panely z tvrdého skla. Smartfón Xperia Z3 sa predáva aj vo svojej kompaktnej verzii. Tá v sebe zahŕňa všetky kvality väčšej sestry, avšak veľkostne sadne aj do jemnej ženskej dlane. Xperia Z3 Compact je totiž navrhnutá pre ženy, ktoré si potrpia nielen na dizajn, ale aj na výnimočnú kvalitu svojho smartfónu.

Špecialitou prémiového radu Z je zariadenie Xperia Z3 Tablet Compact, ktoré získalo už aj svoje prvé ocenenia. Určite za ne, okrem iného, vďačí aj svojmu tenkému, len 6,4 milimetrovému, a ľahkému, 270 gramovému telu. Rovnako ako pri ostatných zariadeniach aj Xperia Z3 Tablet Compact je vodeodolný a prachotesný. K jeho bezkonkurenčným kladom patrí jasná 8″ Full HD TRILUMINOS obrazovka s technológiou Live Colour LED a super rýchly procesor Qualcomm® Snapdragon™ 801 so štvorjadrovým CPU s taktom 2,5 GHz.Navyše ide o jediný kompaktný tablet s ovládačom PS4TM Remote Play, ktorý je v kombinácii s veľkou batériou s režimom šetrenia STAMINA ideálnym spoločníkom do každej situácie.

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu