Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Júnová cyklistika s exotickou príchuťou

Matúš Bušík
Júnová cyklistika s exotickou príchuťou

Výlety na bicykli v júni majú svoje osobitné čaro. Je to čas, kedy príroda doslova ožíva a cyklistické trasy sú obklopené kvitnúcimi stromami a zelenými lúkami.

Teplejšie počasie tiež znamená, že môžete stráviť viac času vonku a užívať si slnečné dni na bicykli. Je to ideálny čas na objavovanie nových miest, pikniky v prírode a užívanie si čerstvého vzduchu a pohybu.

Výhody cyklistiky sú rozmanité. Okrem fyzických výhod, ako je zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia a posilnenie svalov, cyklistika tiež podporuje duševné blaho.

Jazda na bicykli môže pomôcť zmierniť stres, zlepšiť náladu a podporiť duševnú pohodu. Je to tiež ekologicky udržateľný spôsob dopravy, čo prispieva k ochrane životného prostredia.

Ak sa na cyklistiku vyberiete v spoločnosti členov rodiny,  posilní to vaše vzájomné väzby a zároveň je to príležitosť pre zdieľanie radosti z pohybu a objavovania nových miest.

Nový Zlatý Bažant 0,0 % s exotickou príchuťou Ananás a kokosová voda
Súčasťou vášho cyklistického dobrodružstva môže byť nový Zlatý Bažant 0,0 % s exotickou príchuťou Ananás a kokosová voda. Každým osviežujúcim dúškom vás prenesie do leta. Vyrobený je však zo 100 % slovenských ingrediencií: vody z artézskych studní a sladu z vlastnej sladovne v Hurbanove. Počas jeho prípravy sa do nealkoholického piva Zlatý Bažant 0,0 % primiešava prírodná ovocná šťava. Práve z nej pochádzajú jediné cukry, ktoré v radleri nájdete. Novinka Ananás a kokosová voda má dokonca najnižší obsah cukru z celého portfólia, len 1,6 g na 100 ml. Napriek tomu chutí skvelo a osviežujúco. Už pri prvom dúšku najskôr pocítite horkosť piva, potom sladkosť ananásu a jemnú chuť kokosovej vody na záver. Navyše je bez konzervantov, umelých farbív a alkoholu, takže si ho môžete vychutnávať na výletoch po celý rok.

Aktuality

12:41 Tadej Pogačar prekonal 23-ročný rekord Lancea Armstronga šialeným výkonom v stúpaní Pla d’Adet.

Pogačar predviedol jeden z najpôsobivejších vrchárskych výkonov v histórii cyklistiky a Armstrongov rekord prekonal o necelé dve minúty.

11:58 Fotogaléria: Najlepšie momenty 14. etapy Tour de France 2024.

Pozrite si skvelé fotografie zo štrnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 17:32 Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour de France, porazil Vingegaarda a vyhral horskú 14. etapu.

Pogačar zaútočil 4,6 km pred cieľom v stúpaní Pla d’Adet a do cieľa prišiel osamote s 39-sekundovým náskokom pred druhým Jonasom Vingegaardom. Tretí Remco Evenepoel finišoval so stratou 1:10 min.

Včera 16:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 22 jazdcov. Počas 14. etapy odstúpili Alberto Bettiol, Louis Vervaeke, Amaury Capiot a na štart sa nepostavil Tom Pidcock.

Včera 14:50 Najdrahší bicykel na Tour de France 2024 stojí šialených 50-tisíc eur.

Zatiaľ čo z klasických bicyklov je najdrahším bicyklom na Tour limitovaná edícia tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe S-Works Tarmac SL8 od Specializedu za 17-tisíc eur, celkovo najdrahší stroj na Tour de France je časovka od Pinarella tímu Ineos Grenadiers.

Zavrieť reklamu