Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

​Konopné novinky od Alpy

Biker

Tradičná značka masážnych produktov Alpa prináša na trh nový rad svojich overených produktov obohatených o konopný olej. Blahodárne účinky konopného oleja sú známe už tisícky rokov. Tento olej sa získava lisovaním semien rastlín z radu konope, presnejšie z technického konope, ktoré neobsahuje THC. Konopný olej lisovaný za studena obsahuje približne 80 % esenciálnych mastných kyselín, tiež množstvo minerálov a vitamínov.

Ako zložka masážnych prípravkov pomáha konopný olej k uvoľneniu stuhnutého svalstva, kĺbov a znižuje bolestivosť preťažených svalov. Odstraňuje únavu po fyzickej námahe, prináša uvoľnenie a osvieženie. Konopný olej pôsobí blahodárne aj priamo na pokožku, spomaľuje procesy starnutia kože, hydratuje a Nový rad masážnych produktov s konope dostanete v sieti 101 Drogerie, Tesco a Metro ako:

Alpa Francovka s konope, 60 ml

Je určená na masáže, po zriedení s vodou i na obklady. Má regeneračné účinky, uvoľňuje stuhnuté svalstvo, tlmí prípadnú bolesť a priaznivo pôsobí na celé telo.

Alpa konopný balzam, 250 ml

Vysoko účinný prípravok určený pre masáže, vhodný hlavne pri problémoch pohybového aparátu. Má výrazné regeneračné účinky. Balzam je vhodným pomocníkom pri športových a iných fyzických aktivitách. Obsahuje 5 % konopného oleja lisovaného za studena. Bezprostredne po aplikácii prináša príjemný pocit uvoľnenia.

Alpa konopný balzam, 150 ml

Prípravok je určený pre masáže ľudí s chronickým ochorení kĺbov (artróza, artritída, reuma). Mierni bolesť chrbta a opuchnutých končatín. Obsahuje 5 % vysoko kvalitného konopného oleja, ktorý zmierňuje zápalové procesy. Mentol obsiahnutý v balzame prináša príjemný chladivý pocit, extrakt z ďumbiera prispieva k prekrveniu pokožky.

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Zavrieť reklamu