Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Cestujte či podnikajte bez kompromisov

Keď sa povie Slovensko, mnohým sa vybavia malebné dedinky, krásne hory, unikátne mestá a nekonečné cesty, ktoré spájajú tento krásny kraj. Slovensko je rajom pre cestovateľov, dobrodruhov, milovníkov prírody či podnikateľov.
Matúš Bušík
Cestujte či podnikajte bez kompromisov

Predstavte si, že sa na obchodnú alebo dobrodružnú cestu vyberiete ekologicky, bez emisií a so všetkým komfortom moderného elektromobilu. Práve tu vstupuje do hry nový Ford E-Transit s predĺženým dojazdom.

Víkendové dobrodružstvo s E-Transitom

Predstavte si víkendový výlet, ktorý začína odbitím poslednej minúty v práci. Do Fordu E-Transit, naložíte všetko potrebné vybavenie – bicykle, stan, spacáky, psa, paddleboardy, batožinu a pod., a vydáte sa smerom na sever. Prvá zastávka je Malá Fatra. Po približne dvoch hodinách pohodlnej jazdy, pri minimálnych nákladoch na energiu, dorazíte na miesto.

V Malej Fatre môžete stráviť deň turistikou, užívať si čerstvý vzduch a nádherné výhľady. Večer, sa vrátite k svojmu E-Transitu, kde si môžete jednoducho dobiť mobil alebo zapojiť svetielka a vytvoriť si s polovičkou príjemnú atmosféru k stavaniu stanu. Auto slúži nielen ako dopravný prostriedok, ale aj ako mobilná základňa pre všetky vaše aktivity.

V sobotu ráno sa po prebudení vydajte na sever, smerom na Liptov. Táto oblasť ponúka nekonečné možnosti – od jazdy na bicykli okolo Liptovskej Mary, cez návštevu jaskýň, až po relax v termálnych kúpeľoch. Ford E-Transit vás nesklame ani na týchto miestach – jeho batéria a efektívne hospodárenie s energiou umožňujú maximálnu slobodu pohybu. Návrat do ďalšieho pracovného týždňa bude jednoduchší pri spomienke ušetreného času či financií za palivo či ubytovanie.

Elektromobilita v práci i voľnom čase

Okrem toho, že Ford E-Transit je skvelým spoločníkom na voľnočasové aktivity, je tiež vynikajúcim pracovným nástrojom. Predstavte si, že ste majiteľ malého podniku alebo poskytovateľ služieb, ktorý potrebuje efektívne a ekologické riešenie pre každodennú prevádzku. E-Transit ponúka obrovský úložný priestor a flexibilitu, vďaka čomu je ideálny pre remeselníkov, doručovacie služby či mobilné dielne.

Jedným z ďalších benefitov je, že všetky vozidlá E-Transit 2024 môžu s výhodou využívať predĺžené dvojročné servisné intervaly bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. To znamená menej prestojov a vyššiu produktivitu pre vaše podnikanie. Do radu elektrických vozidiel pribudol aj nový minibus E-Transit s továrenskou podporou, čo ešte viac rozširuje možnosti využitia tejto inovatívnej platformy.

Keďže Summit Motors Bratislava ako najväčší predajca značky Ford poskytuje komplexné služby, od predaja až po servis, môžete sa spoľahnúť, že vaše vozidlo bude vždy v perfektnom stave. Naši odborníci vám poradia pri výbere vhodného modelu a konfigurácie, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ekológia s dlhým dojazdom a úspora financií

Ford E-Transit s predĺženým dojazdom prináša revolúciu v oblasti elektrických úžitkových vozidiel. S dojazdom viac ako 400 kilometrov na jedno nabitie dokáže konkurovať mnohým tradičným spaľovacím vozidlám. To znamená menej časté zastávky na nabíjanie a viac času venovaného práci alebo relaxácii.

Konštruktéri spoločnosti Ford výrazne zvýšili nabíjací výkon pre každý E-Transit s predĺženým dojazdom. Maximálny výkon pri nabíjaní striedavým prúdom sa zvýšil z 11 kW na 22 kW, čo znamená, že celonočné nabíjanie doplna bude trvať menej ako šesť hodín. Výkon rýchleho nabíjania jednosmerným prúdom sa zvýšil zo 115 kW na 180 kW, takže po 10-minútovom nabíjaní sa dojazd môže zvýšiť až o 116 km. Nabíjanie z 10 % na 80 % trvá približne 28 minút.

Okrem toho modely E-Transit so štandardným aj predĺženým dojazdom modelového ročníka 2024 využívajú nový dvojročný servisný interval bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, čo znamená nižšie servisné a prevádzkové náklady pre spoločnosti. Ide o výrazné vylepšenie oproti súčasnému ročnému intervalu bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Cesta k udržateľnosti a slobode

Či už ste nadšený dobrodruh, podnikateľ alebo jednoducho milovník prírody, nový Ford E-Transit vám otvára nové možnosti. Predĺžený dojazd a ekologický pohon z neho robia skvelého partnera pre každú cestu. Pridajte sa k nám v Summit Motors Bratislava a objavte, ako vám môže Ford E-Transit uľahčiť život a prispieť k udržateľnejšej budúcnosti.

Ford E-Transit s predĺženým dojazdom predstavuje budúcnosť úžitkových vozidiel. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivosť, efektivitu a ekologické riešenie pre svoje podnikanie alebo voľnočasové aktivity. Nechajte sa inšpirovať a zažite Slovensko novým spôsobom – s Fordom E-Transit od Summit Motors Bratislava.

Aktuality

Včera 17:32 Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour de France, porazil Vingegaarda a vyhral horskú 14. etapu.

Pogačar zaútočil 4,6 km pred cieľom v stúpaní Pla d’Adet a do cieľa prišiel osamote s 39-sekundovým náskokom pred druhým Jonasom Vingegaardom. Tretí Remco Evenepoel finišoval so stratou 1:10 min.

Včera 16:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 22 jazdcov. Počas 14. etapy odstúpili Alberto Bettiol, Louis Vervaeke, Amaury Capiot a na štart sa nepostavil Tom Pidcock.

Včera 14:50 Najdrahší bicykel na Tour de France 2024 stojí šialených 50-tisíc eur.

Zatiaľ čo z klasických bicyklov je najdrahším bicyklom na Tour limitovaná edícia tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe S-Works Tarmac SL8 od Specializedu za 17-tisíc eur, celkovo najdrahší stroj na Tour de France je časovka od Pinarella tímu Ineos Grenadiers.

Včera 13:51 Canyon predstavil svoje prvé, cestné aj MTB pretekárske topánky Tempr CFR.

Cenovka je u oboch modelov Canyon Tempr CFR rovnaká – 332,95 eur.

Včera 13:13 Maxim Van Gils dostal vysokú pokutu za spôsobenie hromadného pádu v šprinte 13. etapy Tour de France.

Jazdec tímu Lotto-Dstny sa snažil pretlačiť popri bariérach a vo vysokej rýchlosti narazil ramenom do Amauryho Capiota, ktorý spomalil po tom, ako rozbiehal šprint pre Arnauda Démara. Van Gils dostal pokutu 1500 švajčiarskych frankov.

Zavrieť reklamu