Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Fotogaléria: Scott enduro race na Bikefeste v Kálnici

Tieto preteky boli zároveň prvým kolom KENNY slovenského pohára v endure. Z víťazstva v elitných kategóriách sa tešili favoriti Simča Kuchyňková a Ľuboš Staňo.
Matúš Bušík
 Fotogaléria: Scott enduro race na Bikefeste v Kálnici

Úvodné kolo KENNY slovenského pohára v endure sa nieslo v znamení náročných podmienok na trati. Piatkový dážď a sobotná ranná prehánka zanechali na trati stopy a všade bolo množstvo blata.

Ako to celé dopadlo si môžete prečítať v článku na nasledujúcom odkaze.

A ak vás zaujíma ako to na tratiach vyzeralo pozrite si galériu, ktorú majú na svedomí fotografi Marek Moravík a Miro Pochyba.

Nasledujúce kolo KENNY slovenského pohára v endure je na programe už o mesiac. Konkrétne v termíne 5.-7. júla v bikeparku Košútka, v ktorom sa enduro preteky dosiaľ nejazdili a tak to bude pre pretekárov úplná novinka.

Aktuality

13:45 Kompletné výsledky Tour de France 2024.

Tadej Pogačar vyhral svoj tretí žltý dres, bodovaciu súťaž vyhral Biniam Girmay, v súťaži vrchárov zvíťazil Richard Carapaz a v kategórii mladých jazdcov bol najlepší Remco Evenepoel.

11:44 Analýza výkonu: Aké watty tlačil Tadej Pogačar pri rekordných výkonoch na Tour de France?

Col du Galibier, Pla d’Adet, Plateau de Beille, Isola 2000 a Col de la Couillole – päť stúpaní, v ktorých Tadej Pogačar prekonal doterajšie rekordy obrovským rozdielom a na Plateau de Beille predviedol pravdepodobne najlepší vrchársky výkon v histórii cyklistiky.

10:30 Bolo by to extrémne hlúpe, reaguje Tadej Pogačar na obvinenia z dopingu na Tour de France.

V horských etapách suverénne dominoval a lámal rekord za rekordom. Jeho agresívny štýl pretekania však vyvolal aj kritiku a po neuveriteľných výkonoch sa nevyhol ani obvineniam z dopingu.

09:45 Fotogaléria: 50 skvelých fotografií Tadeja Pogačara z Tour de France 2024.

Tadej Pogačar sa stal po 26 rokoch prvým jazdcom, ktorý vyhral Giro d’Italia aj Tour de France v jednom roku.

09:34 Fotogaléria: Najlepšie momenty z majstrovstiev Slovenska v horskej cyklistike 2024 s Petrom Saganom.

Na pretekoch sa predstavila aj najväčšia hviezda slovenskej cyklistiky Peter Sagan a na košickom Bankove sa stretlo množstvo fanúšikov, ktorí sa chceli s Petrom rozlúčiť nakoľko šlo pravdepodobne o jeho posledné profesionálne preteky.

Zavrieť reklamu