Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

BBB Cycling predstavuje novú kolekciu minipúmp SHOT, sú kompaktné a výkonné

Matúš Bušík
BBB Cycling predstavuje novú kolekciu minipúmp SHOT, sú kompaktné a výkonné

Cyklistické minipumpy BBB sú kompaktné, ale výkonné nástroje určené na rýchle nafúknutie bicyklových pneumatík počas výjazdov.

Vyrobené sú z odolných materiálov, ako je hliník alebo ľahké plasty, vytvárajú rovnováhu medzi robustnosťou a prenosnosťou.

Vďaka funkciám, ako ergonomické rukoväte a široká kompatibilita s ventilmi, sú užívateľsky prívetivé a všestranné.

Napriek svojej malej veľkosti poskytujú minipumpy od BBB Cycling pôsobivý výkon hustenia, vďaka čomu sa môžete rýchlo vrátiť do sedla.

Okrem toho, s elegantným dizajnom, ktorý je k dispozícii, dodajú štýl každému cyklistovi. Či už ide o diaľkové túry alebo každodenné dochádzanie, minipumpy BBB sú spoľahlivými spoločníkmi a mali by byť súčasťou jazdy každého cyklistu.

Najinteligentnejší rad minipúmp BBB Cycling

Najinteligentnejší rad minipúmp od BBB Cycling, zahŕňa tri modely, Doubleshot, Singleshot a Singleshot-MTB, ktoré predstavujú vrchol kompaktnej a efektívnej technológie hustenia pneumatík.

Vezmite si napríklad DoubleShot – oslavovaný ako najinteligentnejšia a najkompaktnejšia minipumpa na svete!

S dĺžkou len 120 mm je perfektne skladná, bez námahy sa dá uložiť do akejkoľvek kapsičky pod sedadlo, alebo zadného vrecka, vďaka čomu budete vždy pripravená na neočakávané.

Je vybavená štvorkomorovou technológiou a poskytuje pôsobivých 35 cm3 objemu na jeden zdvih, čím rýchlo dohustí vašu pneumatiku s minimálnym úsilím.

Vďaka dvojitým rukovätiam a dlhým piestom je manipulácia s DoubleShot-om napriek jej malým rozmerom jednoduchá a pohodlná.

Naša inovácia tu však nekončí. Mini pumpa SingleShot stelesňuje ľahkú účinnosť s dĺžkou iba 160 mm, ale so silným výkonom.

Vďaka dvojkomorovej technológii poskytujúcej 30 cm3 na jeden zdvih a tento kompaktný spoločník zaisťuje fúknutie na vysoký tlak, kedykoľvek a kdekoľvek ho potrebujete.

Hliníkové telo a piest SingleShot zaručujú optimálnu odolnosť bez obetovania prenosnosti, čo z nej robí ideálnu voľbu na cestný bicykel.

A pre tých, ktorí zdolávajú drsný terén a používajú veľkoobjemové pneumatiky, tak vy nehľadajte nič iné ako SingleShot-MTB.

Táto 172 mm dlhá pumpa, vyrobená s rovnakou precíznou pozornosťou k detailom, sa môže pochváliť dvojkomorovou technológiou, ktorá poskytuje pôsobivých 60 cm3 na zdvih – ideálne na ľahké zvládnutie veľkých objemov pneumatík.

SingleShot-MTB so svojou nasadzovacou hlavicou pumpy a odolnou hliníkovou konštrukciou spája spoľahlivosť s pohodlím, vďaka čomu budete vždy pripravení na čokoľvek, čo vám trail či lesná cestička postaví do cesty.

SHOT je teda synonymom pre skladnosť, kompaktnosť s vysokým výkonom, ak teda hľadáte pumpu o ktorej nebudete ani vedieť do času, kým ju budete potrebovať, tak SHOT od BBB je pre vás správnou voľbou.

Viac o jednotlivých pumpách SHOT nájdete na nasledujúcich linkoch:

BMP-102 DoubleShot – www.skprofibike.sk

BMP-101 SingleShot – www.skprofibike.sk

BMP-103 SingleShot MTB – www.skprofibike.sk

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu